LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12606
2.Šindel 12525
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151376 cest
Nové přelezy:
Májový Deš 9
Rádio 1 Xb
Bir Uzun Y 9
Sportbohre 9-
Sibarita 7c
La Ultratr 7b
Voodoo 9
Hobit 7c
Giljotina 8a
Pingvin 8a+

Stěny
Družba boulder - Ostrava Poruba
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
DDM Sova Cheb - Cheb

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Svěťáku v Kranji bez ČR bojovali Slováci

Bez české účasti se odehrával tento víkend další závod Světového poháru tentokrát ve slovinské Kranji. Ve čtvrtfinále se zadařilo Slovákovi Juraji Repčíkovi, který dle průběžných výsledků postupoval do semifinále z devátého místa.

Dal téměř top a vylezl o dost výš než světová jednička Francouz Chabot, který postupoval z 15. pozice. Ale poté v semifinále skončil Juraj Repčík podle slovinského webu www.worldcupkranj.com předběžně 16. Za slovenské muže startoval ještě Ondřej Švub, který dle Slovinců skončil 34. ve čtvrtfinále. Slovenka Zuzana Cintálová se měla probojovat v ženském semifinále na 19. příčku. Finále již i bez slovenské účasti se očekávalo v neděli večer.
Čeští závodníci dali zjevně přednost Mistrovství republiky v Brně, které bylo naplánováno na stejný termín. Český šampión Tomáš Mrázek podle svého kauče do Slovinska nejel i proto, že se drobně řízl o střep na prstě ruky, avšak v místě které mu nakonec nebrání lézt. Tomáš nastoupil v obou disciplínách - obtížnosti a boulderingu na mistrovství v Brně. Nyní se čeká, že Mráza pojede na příští závod Světového poháru do Číny.

Aktualizované výsledky z nedělního večera:
1. Ramon JULIAN (ESP)
2. Alexandre CHABOT (FRA)
3. Cédric LACHAT (SUI) 

Ženy:
1. Muriel SARKANY (BEL) 
2. Angela EITER (AUT)
3. Sandrine LEVET (FRA)

Standa   [úpravy] 13:37 16.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 fajt17:49:21 19.11.2003
dobrej fajt...........sarkany konečně zas rozsekala angelu.......hmmmmmm
Lukodpovědět 

 Foto dne:

Ona
 Databáze cest:
Všechny cesty (183876)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Perestroika 8c Tijuana
La Ultratrail De Lluna 7b Margalef
Sibarita 7c Katalan
Převis 5+ Mazák
No Tinc Padrina 7a+ Margalef
Nově komentované:
Spodina Lebeční VIIIa Hrubá Skála
? 8+/9- Frankenjura
Radegast 8 Súľov
Interferenzstreifen IXa Oybin
Katův Šleh VIIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: to už je fakt na vyhazov | to už je fakt na vyhazov | ??? | Ach ta grafika | Apríl už byl..... | Re: Mágo | Re: Mágo | Mágo | Logo | Bouldr |

 Kde to vře:
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (14)
Český horolezecký svaz má nové logo (6)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2235 
 Ne 
 2124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.