LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
8. 11681
9.Mokroluský 11624
10.Stráník 11361
Bouldry:
8.Danda 10559
9.Mokroluský 10550
10.Novák 10550
Hory:
16. 3908
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1194181 cest
Nové přelezy:
Three Happ 9-/9
Demir Kazi 8+/9-
Wendolové 8B
Revuelta E 7b+
La Pantone 8a
Malasombra 7c+
Ramon Ramó 7c+
Cap I Cua 7c
Three Happ 9-/9
Three Happ 9-/9

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Martin Stráník leduje koleno, aby byl na SP v Indii ok

+ video s br. Stráníky o závodech v Praze, Japonsku a sekání

"Do Indie letím zítra odpoledne a přípravy se točí především okolo levého kolena, ve kterým mně ve finále v Praze luplo," odpověděl nám dnes (11.5.) ráno Martin Stráník ohledně přípravy na boulderový svěťák, který je tento víkend v Nové Bombaji.

"Bylo to ve druhým boulderu, kde jsem při vykození do nohy zatlačil asi až moc a v kolenu přeskočilo, druhý den jsem s problémy chodil, koleno leduju a dnes už je celkem ok. Včera jsem tedy dal jen silový trénink a dnes už půjdu na lištu jen zlehka. Kromě kolena se cítím ve formě, uvidíme jak se to podaří prodat na závodě, kde je to vždy trochu loterie."

Martin Stráník finále Sport Expo Praha 2016 2. boulder

Boulder č. 2, v kterém Martin vykozil levé koleno


"A závod? Parádní akce, slabší byla jen divácká účast, jinak si závody jedou vlastní level, kvalita závodu je vysoká, stěna, chyty, stavěči, organizátoři, všechno jim klape a pro nás závodníky je radost se účastnit," uvedl Martin ke zmíněnému závodu Českého poháru v Praze na Sport Expo.





Pořadatelé Rock Point Českého poháru v boulderingu zveřejnili video rozhovor s Martinem a Štěpánem Stráníkovými z víkendu o těžkostech bouldrů na posledním závodě Českého poháru v Praze na Sport Expo, o zmeškaném finále na SP v Japonsku a o sekání chytů.

Viz:


sth   [úpravy] 11:20 11.05.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Indie12:37:22 12.05.2016
pojď pojď, Martine, a dávej tam hustě!
odpovědět 

 Foto dne:

Plzeňská varianta
 Databáze cest:
Všechny cesty (188889)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L’Inmortal 6b+ Pinell De Brai
Ivet 5 Margalef
El Club Dumas 6b Leonidio
Visutá V Ostaš
Novembrová 6 Mengusovská Dolina
Nově komentované:
Snesitelná Lehkost Lezení 5A Hlavatice
Thrylos Ext 6b+ Kyparissi
Tufa Tango 7a+ Kyparissi
Wilde Renate 7b Kyparissi
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal

 Nově v diskusi:
Re: Rozštípená skála | Re: Rozštípená skála | Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne |

 Nové komentáře:
Re: Nebavilo | Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG | Bajo v praxi | Re: Pmt |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (26)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1434 
 Někdy ano 
 1483 
 Ne nepoužívám 
 1489 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.