LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
26.Adamovska 10434
27.Sejbal 10431
28.Černý 10375
Bouldry:
26.Stribrny 9684
27.Horáček 9575
28.Obal 9553
Hory:
27.Kulajta 2304
28.Rojko 2298
29.Chomová 2248

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200157 cest
Nové přelezy:
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C
Gofio Aska 7b+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Přechod ROHÁČŮ

Zimní přechod Roháčů, vzpomínání na zimu :)

Je to sice již nějaký ten čas, přecejenom máme léto a ne zimu ale konečně jsme dal do kupy fotografie a vše jsem nahrál na web tak to píšu i sem. V únoru jsme se vydali na slovensko k zimnímu přechodu Roháčů, počasí nám přálo a celou dobu jsem meli jasno, a až na tu zimu (v noci -20) bylo uplně super .. zima nás nerozhodila :))).

Vlakem jsem jeli do Lipt. mikuláše, autobusem jsme popojeli blíže k horám a pak už nastoupili pěšky, vyšplhali na hřebeny a šli přes Baníkov až do žiarského sedla kde jsem přes pifko v Žiarské chatě sestoupili do údolí ...

nic extra zpráva asi ... ale fotogralerie to jistí :)))

FOTO ZDE

Honza Handrejch   [úpravy] 14:01 18.09.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Fotky07:09:58 19.09.2003
V Mozille se mi ty fotky nezobrazují, asi to bude tím, že máte na Webu názvy složek s českými znaky.
ZdenekModpovědět 
 Re: Fotky09:25:34 03.10.2003
Možná to předělám :)
odpovědět 

 Pryč s češtinou13:22:47 19.09.2003
V safari se to taky nezobrazuje. Pryč s češtinou a mezerami v názvech souborů na webech!
Petr Jandíkodpovědět 

 rohace21:54:06 19.09.2003
Me to v pohode beha ,krasne fotky ,Trochu malo snehu na to ze byl unor..
martinodpovědět 
 Re: rohace09:25:19 03.10.2003
To jo sněhu nebylo moc ale na druhou stranu to bylo fajn že nebylo nebezpečí lavin, a tak, a mohli jsme si v klidu užívat :))
odpovědět 
  Re: rohace13:02:23 09.10.2003
báječný fotky, hezčí fotky Roháčů jsem ještě neviděla. A o výpravě na Matterhorn ani nemluvě... prostě paráda
Petraodpovědět 

 Fotky21:17:57 30.08.2004
Sorry, ale moje Opera to taky neumí zobrazit, přestaňte tomu Gatesovi tak pochlebovat a předělejte to. Díky. Hodně štěstí
MaCodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189498)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Korzo 4 Rusava
4 4 Rusava
Multikultivátor 5A Rusava
Blok Po Bloku 5B Rusava
Krásný Podzim 4 Rusava
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (7)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1858 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2011 
 Ne, uniklo mi to. 
 1740 
 Sleduji jen Adama. 
 1802 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.