LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200154 cest
Nové přelezy:
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C
Gofio Aska 7b+
Los Merend 7b
Super Cant 8a

Stěny
Gekon Boulder bar - Pardubice
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6
ZŠ Jihlava - Jihlava

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Světová špička ve Flatangeru

Norsko

smallI když toto léto zatím přináší více deštivých dní než slunečných, přesto se světová lezecká špička uchýlila do chladného norského Flatangeru.

Vévodí jí téměř již „místňák“ Adam Ondra, ale je zde i Sachi Amma, Yuji Hirayama, Magnus Midtboe a další lezecká esa.

cover

Titulka průvodce na Flatanger a ostatní norské oblasti.



Adam Ondra navrtal a přelezl novou cestu The Right Of Passage 9a, ke které do databáze cest na Lezce napsal: "Prodloužení André Hoyre stále dál. Parádní komplexní lezení s mnoha zajímavými sekvencemi."
Viz: The Right Of Passage

Sachi Amma před několika dny zdolal vytrvalostní dardu Thor's Hammer 9a+.

Přes deštivé podmínky, (i když všimnou si vůbec lezci, že mimo tuto gigantickou jeskyni prší?) se právě Yujimu se povedlo zdolat krásnou cestu Odin's eye, 8c+ na druhý pokus. Doufejme, že Adam se po náročném zkouškovém finiši ve školních lavicích dostane do formy.





Zdroje:

Více zde  Průvodce Flatanger

JirkaS, sth   [úpravy] 11:00 04.07.2016Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189498)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Korzo 4 Rusava
4 4 Rusava
Multikultivátor 5A Rusava
Blok Po Bloku 5B Rusava
Krásný Podzim 4 Rusava
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: WC | WC | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (45)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (2)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1856 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2010 
 Ne, uniklo mi to. 
 1740 
 Sleduji jen Adama. 
 1799 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.