LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
5.Širůčková 11747
6.Nespoutaný 11625
7.Mokroluský 11624
Bouldry:
5.Novák 10903
6.Stráník 10800
7.Danda 10606
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200128 cest
Nové přelezy:
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C
Gofio Aska 7b+
Los Merend 7b
Super Cant 8a
La Bandida 8a

Stěny
RadOTTín - Praha 5 - Radotín
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Caveárna 3/3

BCBar Opava

sm Další závod Caveárny již v sobotu 13.12.2008 + promítání filmu od Michala Krysty

Třetí kolo dalšího ročníku  Caveárny startuje v sobotu 13.prosince 2008.Kdo nezkusil neví, ale ať přijde, pro každého se nějaký ten boulder problém najde. Někteří nám tvrdí, že Mejcup má lehčí cesty:-) Ovšem i tak se můžete přijít přesvědčit sami;-)

Po skončení závodů a vyhlášení proběhne prezentace filmu od Michala Krysty.

Naše stěna je otevřena i v dopoledních hodinách, kdy je jednorázové vstupné pro dospělé slevněno, takže neváhejte a přijďte potrénovat na závody.

Nově jsou také připraveny i slevy pro držitele karty ISIC.

Více na www.bcbar.cz

Každá kategorie bude mít připraveno 5 boulderů přičem elitní kategorie "E" musí přelézt i dva bouldery z kategorie "D".
Závod trvá pro děti a juniorskou kategorii jednu hodinu, pro další kategorie dvě hodiny. Za každý přelezený boulder získá závodník určitý počet bodů dle obtížnosti daného problému a následně se mu celkový počet bodů započítá do celkového hodnocení. Zvýhodněn je samozřejmě přelez On-sight, a podle počtu pokusů je vypočten výsledek.

Soutěží se v pěti kategoriích:

A:Děti (Děti do 0-10 let včetně)
B:Junioři (Mládež do 11-15 let včetně)
C:Pohodáři
D:Vločkaři
E:Smetánka

Startovné pro kategorie A,B 40kč, a pro kategorie C,D,E 70kč.
V ceně startovného je jeden iontový nápoj nebo pivko stále!!!ZDARMA!!!.

Prezentace kategorií A,B 15.00-15.15 od 15:30-16:00 průběh závodu 16:30 vyhlášení výsledků kategorií A,B.
Prezentace kategorií C,D,E 17.00-17.30 od 18:00-20:00 průběh závodu, 21:30 vyhlášení výsledků ostatních kategorií.

Po skončení závodu a vyhlášení výsledků volná zábava až do rána bílého.
Pivečko,vínečko něco k snědku a mnoho dalšího...


Pro více informací navštivte naše stránky www.bcbar.cz.
Mimo jiné zde najdete k nahlédnutí v Nové galerii fotky z minulých závodů, a spoustu dalších důležitých informací.

Přijďte všichni uvidíme vás velice rádi.

BCBar Team

Ferro   [úpravy] 20:36 03.12.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sektor Globo Gym v Posázaví
Rituál soukromé reflexe, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189482)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prtko Jistič 7+ Chřenovice- Podhradí
Kankikawa 6c+ Cuenca
Dolores 7a Cuenca
Equipo Piranha 6c+ Cuenca
Colector De Dolor 6b Cuenca
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Co tady pořád plácáš za historické nesmysly? | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (43)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1843 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1991 
 Ne, uniklo mi to. 
 1724 
 Sleduji jen Adama. 
 1784 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.