LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5844 lezců
1195837 cest
Nové přelezy:
Kejvman 8A
Ikarus 10-
Three Happ 9-/9
Funkateers 7b+
All Cats A 7b+
Godfather 7c
Truffatore 7b+/7c
Boliche 7c+
Gas A Fond 8a
Ronnie Jam 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jirka Pelikán 5. na svěťáku v lezení v ledu v Norsku

Update: doplněn odkaz na fotky a výsledky
Jiří Pelikán skončil 5. v lezení na obtížnost v ledu na závodě Světového poháru tento víkend (4.-5. března 2006) ve středisku Hemsedal v Norsku.

Martin Louda byl 13. (druhý nepostupující do finále, nestihl cestu v časovém limitu), Jiří Slabý 30. (ustřelil mu cepín).
Celkem startovalo 33 mužů a 14 žen.
Zdroj: Martin Vrkoslav, Tendon Icebreaker

Update od Vlada:
Nejake to foto a vysledky na Norskej webovej stranke. Finalova M10+ sa liezla v nedelu rano pri -19 C. Ceska reprezentacia momentalne vychutnava lady a trenuje v Rjukane.

http://www.norsk-klatring.no/cgi-bin/mediaction/imaker?id=14182

Stránky závodu viz www.worldcupnorway.com. Tam by se měly objevit plné výsledky.

Lezec.cz   [úpravy] 12:58 06.03.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 malo startujicich???14:21:39 06.03.2006
Tak to tam asi muselo byt jeste mene elitnich zavodniku nez u nas na Icebreakru... jasne, Norsko je docela z ruky
janodpovědět 
 Re: malo startujicich???18:10:21 06.03.2006
hnupe, Norsko je stred ladoveho lezenia. Vsetky lady co su v Cechach by sa mi vmestili u nas do mrazaku.
odpovědět 
  Re: malo startujicich???22:50:40 06.03.2006
ja nekritizuji! je dobre, ze tam nasi jeli. jen sem rek, ze tam nezavodila elita z celeho SP, jako napr. v it a swiss. Vsak koukni na vysledkovku, byli tam jen 4borci, co odzavodili cely pohar...
janodpovědět 
   Re: malo startujicich???12:16:39 07.03.2006
OK, berem to. :-)Peace...:-)
odpovědět 

 gratulacia18:35:42 06.03.2006
srdečne gratulujem! nenechaj sa odradiť neprajníkmi, každá účasť, postup, umiestnenie a výťaztvo pomáha k športovému rastu a mna teší že si sa dal do toho. Na svete je vela oblastí kde sa dajú ťažško natrénované  zručnosti zúročiť!drž sa!
andy kolarikodpovědět 
 Re: gratulacia21:07:46 06.03.2006
Tak sa mi to paci. Jirka liezol uplne super, finalka bola M10+ a na koniec doliezol jediny Berger. Liezlo sa pri -19 a ked sme rano startovali auto bolo -27!
odpovědět 

 poklona07:09:39 07.03.2006
Jiří velká gratulace.Jen tak dále:-)
sobullodpovědět 

 Foto dne:

Fisura, 4c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189059)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Tres J 7c+ Abella De La Conca
Pinchaso 7a Abella De La Conca
El Seňor De Los Bidellios 6c Mas Des Domingo
Paollo 7c Camarasa
Tiran Más Dos Tetas Que Dos 7c Mas Des Domingo
Nově komentované:
Sedergine L1 6+ Olympos
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio
Clean Your Clock Extension 7b Leonidio
November Rain Ext. 8+ Beycik

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Sestup GG | Jakob je velký sympaťák | Palec | Re: hmmm... | Taky tak | Re: PF | PF | PF |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (2)
Jakob Schubert: pokusím se kvalifikovat na olympiádu 2028 (2)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)

 Nově v inzerci:
Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2044 
 Někdy ano 
 2244 
 Ne nepoužívám 
 2178 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.