LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194861 cest
Nové přelezy:
Naytiri 8a
The Rabbit 8A
Aumax 7C
Game Of Th 7b
Komilator 8A
Miauu 9
Crosta P&# 7c
Avance Can 7c
First Klaa 9
Tirali Val 8a+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zajímavá vrcholová fotografie

V únorovém čísle časopisu vydávaného korporací Mondragon (baskicko-španělsky) vyšel článek o úspěšné miniexpedici na Aconcagua (6959m).

Zajímavá je vrcholová fotografie jednoho z účastníků, na které hrdě ukazuje baskickou vlajku. Povšiměte si prosím detailu v pravém dolním rohu:-) Snad mi bojovníci proti skryté reklamě na netu pro tentokrát prominou. Nemohl jsem si pomoci :-)) Víte kdo z našinců tam takhle škodil?



Moták   [úpravy] 15:30 30.04.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Starobrno19:07:53 30.04.2005
To je opravdu velká hádanka! Že by nějaký plzeňák, nebo za....ej pražák. Můžeme si tipnout.
PeSodpovědět 
 Re: Starobrno10:58:02 01.05.2005
Jezisimarjá copak sme pesánkovi mi zaslaný plažáci udelali? :) neboj se rozpovídat ať to v sobě nedusíš...:)
Oliváčodpovědět 
  Re: Starobrno11:33:47 02.05.2005
Oliváči, vzhledem k tomu, že k PeS/ovi (do krámu - Kiwi - mápárna, průvodčíkárna a tak, asi znáš) to máš z BéBéčka odhadem 200m, podezíráš tohoto kovanýho pražáka neprávem :-))))
Tomáš F.odpovědět 
   Re: Starobrno13:53:59 02.05.2005
:) škoda já myslel, že je to někdo jinej a že se rozpovídáme :) Mýlit se je lidské...
Oliváčodpovědět 
  Re: Starobrno11:39:25 02.05.2005
nežere maso, nerozumí srandě :-)
odpovědět 

  Starobrno16:47:23 01.05.2005
jelikoz je starobrno \"rakousky pivovar\" tak to nemusi byt ani nikdo od nas :-)
tomikodpovědět 
 Re: Starobrno18:21:24 01.05.2005
kecas? :-((
Honza Handrejchodpovědět 
  Re: Starobrno12:21:41 02.05.2005
takovej recese by rodilej rakusan nebyl schopnej:)
pivarodpovědět 

 Kdo škodil?09:05:51 04.05.2005
Proč takové překvapení? Španělská expedice (doufám) vystoupila na vrchol nějakou důstojnou cestou, ale normálkou na vrchol vystupuje kde kdo a řada českých cestovek má výstup na Aconcaqua ve své standardní nabídce zájezdů. Starobrno na jejím vrcholu mně tedy nikterak nepřekvapuje. Je to sice vysokej kopec, má nesnadné klimatické podmínky, ale výstup normálkou je bez sebemenších lezeckých potíží a dohrabe se tam kde kdo.
mellounodpovědět 
 Re: Kdo škodil?17:09:51 08.05.2005
Tas tam byl? Ne, že? Nevíš, co říkáš, takže raděj mlč. Díky.
Petrodpovědět 

 Foto dne:
Cennet
Working Class Hero L1, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (188952)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Panemmerd L1+L2 7c+ Palinuro
Donna Livia 6a+ Palinuro
Panemmerd Variante 6c Palinuro
The Rabbit Sit 8A Chironico
N/N 7a+ Geyikbayiri
Nově komentované:
Luna 7a Il Systeme Solare
Alogaki Ext. 7c Leonidio
Arabesk 8 Geyikbayiri
Opet Zvone Stara Zvona 7b Osoje - Čikola
Midnight Rider 7b+ Osoje - Čikola

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Díky! | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Zachráněni již podruhé | Re: nesedlo to... | 8b+ 8c nebo 9c |

 Kde to vře:
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1711 
 Někdy ano 
 1815 
 Ne nepoužívám 
 1786 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.