LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
34.Lachman 10260
35.Čech 10256
36.Kubíček 10215
Bouldry:
34.Kollár 9400
35.Stadtherrová 9400
36.H2 9309
Hory:
13.Abt 4512
14.Hess 4133
15.Sukačová 3810

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199640 cest
Nové přelezy:
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr

Stěny
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov
Squashová hala - Bezdružice
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP APRICA

Mráza neměl den - 25.místo, Terka Kysilková vybojovala 12.místo.

Týden před SP v Praze proběhl závod svěťáku v Aprice(Itálie), kterého se zúčastnili Tomáš Mrázek a Tereza Kysilková. Zatímco Mráza zvládl čtvrtfinále v pohodě TOPem, Terka si cestu do semifinále dost zkomplikovala. V semifinále to bohužel pro Mrázu bylo naopak. V pátečním podvečeru si vybral svůj asi nejhorší den, byl zbytečně nervozní, od začátku se do cesty "nedostal" a výsledkem bylo zklamání jeho i diváků - 25.místo. I mistr světa má však nárok na špatný den, navíc zájem o jeho osobu a tím pádem tlak na jeho psychiku je značný.Všechny příznivce však ubezpečuje, že tento weekend v Praze to bude zase vítězící Mráza!   

Čest malé české výpravy zachraňovala tedy v sobotu dopoledne Terka. Předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů podpořený bojovností a agresivitou,což u ní nebývá běžné. Dlouho vedla, aby nakonec obsadila 12.místo,získala další skalpy nejlepších lezkyň a posunula se na průběžné 15.místo v letošním ročníku SP. 

Kyslík   [úpravy] 11:54 05.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:18:59:59 05.10.2003
Angela Eiter won her first WC event in Aprica ahead of Sandrine Levet and Muriel Sarkany.
In the men category, Ramonet Julian won and Alexandre Chabot and Francis Auclair were second and third.
odpovědět 
 Re: Pro ty které zajímá, kdo že vlastně vyhrál:19:06:14 05.10.2003
Kurnik ta Eiter je nějaká hustá! Jsem zvědavej jestli dorazí na Ruzyň.Držím palce ať Mráza dobře odpočine a zregeneruje.
Oliváčodpovědět 

 Výsledky SP Aprica08:29:48 06.10.2003
Celkové výsledky jsou na ICC-info.org. Angela Eiter samozřejmě přijede do Prahy. Jinak o ní: je jí 17 let, trénuje v Imstu a Insbrucku, bydlí v Leins(na začátku Pitztalského údolí) a je to sympatická a milá holka.Startovka na SP v Praze je taky na stránkách ICC.
O2odpovědět 

 Foto dne:
Sektor: Lorito
Crosstown traffic, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189387)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vpravo Za Hranou 5C Vysoký Vrch
Kampusíček 6C+ Děčínský Sněžník
Gatoplasma 7a Chulilla
Iván El Talismán 7a Chulilla
The Scorpion King Variante 8b Eremo
Nově komentované:
Dírka 7A+ Maloměřice
Nad Odpadky 7C Maloměřice
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo
Www.trentinoclimb 5b Lago Di Lamar

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (27)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1722 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1847 
 Ne, uniklo mi to. 
 1586 
 Sleduji jen Adama. 
 1654 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.