LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
4.Trojan 11956
Bouldry:
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
4.Novák 10853
Hory:
30. 2404
31. 2332
32.Kulajta 2304

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1195357 cest
Nové přelezy:
Ouroboros 8A
Inner Smil 7b
Enoteca Ra 7b
Mal Di Sch 7b+
Crusader 7b+
Mérite Le 8A+
Confession 8A
The Rabbit 8A
Fly For A 7c+
River Danc 9-

Stěny
BoulderClub Brno - Brno
Squashová hala - Bezdružice
Pajkland - Olomouc

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

FLASH DANCE II.

Druhé kolo závodu v klimatizovaném FLASH BOULDER BARU

V horkých letních dnech pro vás v pondělí 12.7.2010 v Brněnském FLASH BOULDER BARU rozjíždíme druhé kolo série závodů Flash Dance.

Takže znovu bude načrtnuto okolo 18 bouldrů ve třech obtížnostech tak aby si zalezli opravdu všichni. Na jejich překonání budete mít tři týdny a výsledky si každý zapisuje sám na nástěnku vedle vstupu na bouldrovku. Každý boulder je bodově ohodnocen: zelený nejlehčí za 30 bodů, modrý za 60 bodů a červěný nejtěžší za 90 bodů.  Rozhodující je pouze počet pokusů na boulder. Každý další pokus snižuje počet bodů o jeden. Soutěží se ve dvou kategoriích – borci & baby.
A protože se jedná o handicapový závod, těm co se v prvním kole umístnili do pátého místa budou ve druhém kole body odečítány. Takže šanci má opravdu každý. Více informací s přehlednými pravidly najdete na stránkach www.flashbb.cz.
A rozhodně se neobávejte vedra. Jediné místo kde se můžete zchladit je ve Flash Boulder Baru protože klimatizace funguje na plno a tření je ideální.
Neváhejte a přijďte si vyzkoušet bouldry a třeba něco vyhrát. Těšíme se na vás. www.flashbb.cz

FBB   [úpravy] 21:58 11.07.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

PF 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (189013)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Il Catenario 8a Palinuro
L'Anguria 8a Camerota
Togliti Il Reggipoggio 7a+ Palinuro
Buteo Buteo 7a+ Camerota
Elettrisista Mettila Qua 6b Camerota
Nově komentované:
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio
Clean Your Clock Extension 7b Leonidio
November Rain Ext. 8+ Beycik
Mpoumpis The Man 7b+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Taky tak | Re: PF | PF | PF | hmmm... | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG | Realita? | Dík |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (6)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1923 
 Někdy ano 
 2085 
 Ne nepoužívám 
 2022 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.