LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
44.Černík 10131
45.Zedek 10128
46.Kopáček 10113
Bouldry:
44.Zítková 9203
45.Chovanová 9200
46.Tran 9181
Hory:
24.Slavíček 3060
25.Novák 2688
26.Chomová 2670

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197233 cest
Nové přelezy:
Ouroboros 8A
Beta 8A
Otuzbir 9
In Memory 9
Elbe 9
Metallica 9+/10-
Yury Baba 9-
Samsara 8a
Nobody Ist 8A
Santoku 8B

Stěny
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4
Squashová hala - Bezdružice
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

TENDON CUP Prostějov 1.října 2011

Po dvou letech jsme opět posbírali odvahu, překonali přirozenou lenost a uspořádali v Prostějově 4.ročník TENDON Cupu na stěně GJW. Samozřejmě všechny dny, které jsme závody připravovali, svítilo sluníčko jako zběsilé a podmínky na skalách  byly ideální.

My jsme nastartovali wapky, aku- šroubováky a lidské zdroje, sundali cca. 1500 chytů, všechny je umyli a začali stavět cesty.
Letos jsme to nechali na "mladejch", takže cesty stavěli Martin Švec a Peťka Růžičková. Doufám, že se jim to povedlo, nikdo nám moc nenadával, žádné superfinále, všechno se pěkně rozřadilo a všichni si zalezli.
Na gymnáziu, kde je stěna, probíhala rozsáhlá stavební rekonstrukce, ale na závody jsme měli domluven pracovní klid. Bohužel zrovna v naši sobotu museli měnit oboje vstupní dveře, takže to kolem osmé ráno vypadalo, že se do tělocvičny ani nedostaneme. Tímto malé vysvětlení nad ranním zmatkem, ale všichni to přijali s klidem a závodit jsme začali přesně podle propozic.
Všichni závodníci, celkem jich přijelo 72, předvedli úžasné výkony, vládlo nadšení, radost, ale byly i slzy. Někteří malí závodníci názorně nám starším, zvyklým se na ledacos vymlouvat, předvedli, co je to vytrvalost a že výška nerozhoduje.

Vítězi jednotlivých kategorií se stali:
kat.D : Eliška Adamovská-HK Orlová, HO TJ Baník Karviná a Jáchym Cink-Rocky Monkeys, Sokol Brno 1
kat.C : Tereza Sadílková-HO SK Prostějov a Vojtěch Vlk-Jihlava
kat.B : Andrea Pokorná-HK Lanškroun a Miroslav Doseděl-HK Lanškroun
kat.A : René Daňa - HO Jeseník

Děkuji Všem, kteří pomáhali jistit, rozhodovat, stavět, čistit, vařit kávu, hlídat izolaci, montovat lešení, uklízet atd.
Poděkování patří samozřejmě sponzorům : Remachem a.s.,Lanex, Aix, Saltic, Makovec a.s. a městu Prostějov.








Vašek Skopec   [úpravy] 16:22 21.11.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Tenerife
7c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189211)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Slabčákova Varianta 9- Rudice
Insanity Of Grandeur 8B+ Chironico
Superspreader 7a Siracusa
Powerbridge 7b Siracusa
Il Trattore 7a+ Cannicattini Bagni
Nově komentované:
Iur 8B+ Cresciano
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca

 Nově v diskusi:
Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | 50 km SZ | Re: sledovat | Re: sledovat | Re: Trestní odpovědnost | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | Re: samozřejmě že zakládá | Re: sledovat | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | Re: Vypadlý kruh a smrt horolezce. |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (143)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (9)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (6)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
Boty Alpina na BC lyže | Boty Alfa GTX na BC lyže | lezení kuřim | Ledopád Bechyně | LAVINOVÝ VYHLEDÁVAČ | koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3538 
 Někdy ano 
 4049 
 Ne nepoužívám 
 3771 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.