LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
35.Chejn 10274
36.Fajkoš 10273
37.Lachman 10260
Bouldry:
35.Svoboda 9378
36.F 9378
37. 9356
Hory:
28.Bernard 2632
29.Opice 2510
30. 2404

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5843 lezců
1195569 cest
Nové přelezy:
A Mig Gas 7c
A Mig Gas 7c
Ćale Moj 7b
Sarkit Sou 9+/10-
Free Willy 7b
Tampourlo 7c+
Acrovatis 7c+
Ride The S 7c
K3 Climbin 7c
Patata Neg 8a

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Návrat expedice HUMI Outdoor Gasherbrum I.

Krátká zpráva o návratu expedice a několik fotografií.


Již se pracuje na podrobnějším vyprávění a zpracovávání fotografií. Je toho opravdu moc, tak se těšte!

19. a 21. srpna 2009 se ve dvou vlnách šťastně vrátili členové expedic HUMI Outdoor a Klättermussen New Decision do české kotliny. Jak jste si již možná přečetli na stránkách www.gasherbrum.cz , expedice byla úspěšná, na vrchol Gasherbrumu I. vystoupili 4. členové, Jan Trávníček z HUMI teamu, Mára Holeček, David Knill a Jarda Netík.




foto by © Expedice Gasherbrum I.





foto by © Expedice Gasherbrum I.


Celá expedice, která zabrala něco přes 6 týdnů, probíhala více méně hladce, především díky precizní Márovo organizaci. Od chvíle startu z Mnichova šlo vše jak po drátku, dokonce i let z Islamabádu do Skardu letěl v plánovaný den, což je malý zázrak. Štěstí jsme měli i na počasí, což bylo pro úspěch expedice možná to nejdůležitější. Samozřejmě se ale pobyt neobešel bez dramatických okamžiků a perných chvilek, ale o tom všem a mnohém dalším z našeho působení v Pakistánu se dozvíte zanedlouho. Na těchto stránkách stejně jako na www.gasherbrum.cz naleznete již brzy podrobnější vyprávění z  cesty doplněné fotografiemi. Samozřejmě proběhne i celá řada dalších akcí ve spojení s expedicí, plánujeme šňůru promítání na nejroztodivnějších místech republiky. Těšíme se na setkání!




foto by © Expedice Gasherbrum I.





foto by © Expedice Gasherbrum I.




foto by © Expedice Gasherbrum I.


Zdroj:
Více informací na Gasherbrum

K. Havlíček   [úpravy] 00:07 05.09.2009Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ...01:32:30 05.09.2009
jsou to borci, ale jděte do prdele s těmi sponzory (humy), i když to bez nich dost dobře nejde ;-)
funkyodpovědět 
 Re: ...01:33:24 05.09.2009
*humi
odpovědět 
 Re: ...11:59:36 05.09.2009
sponzori jsou potreba, uz vidim jak si takovou akci financujes sam, tak tady neprud!
Lukyodpovědět 

 Sláva dobyvatelům23:21:24 06.09.2009
Paráda, dobrá práce chlapi....!
hanyodpovědět 

 Návrat18:55:50 09.09.2009
Takove bub bububu,nakonec pouze treking.
Dagodpovědět 

 Sláva dobyvatelum18:57:26 09.09.2009
Celkem trapný.
Pepťodpovědět 

 Foto dne:

Alkazar
 Databáze cest:
Všechny cesty (189027)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Els Malandrins 7b Les Costes
Esmorzar I Escalar 7a+ Les Costes
Unicornio 7b Les Costes
Plom 7a Les Costes
Cap De Genoll 6b Les Costes
Nově komentované:
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio
Clean Your Clock Extension 7b Leonidio
November Rain Ext. 8+ Beycik
Mpoumpis The Man 7b+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Palec | Re: hmmm... | Taky tak | Re: PF | PF | PF | hmmm... | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (6)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (2)
Jakob Schubert: pokusím se kvalifikovat na olympiádu 2028 (1)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1944 
 Někdy ano 
 2131 
 Ne nepoužívám 
 2053 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.