LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7240

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1127886 cest
Nové přelezy:
Primerisim 7c
Plaquistad 8a
Primerisim 7c
Gofio Aska 7b+
Ange De L´ 9
Olympos Ga 10
Kara Elmas 9+/10-
Metallica 9+/10-
Peatón Del 7c
Dobrák Od 8A+

Stěny
Prysk - Prysk
DDM Sova Cheb - Cheb
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

2. kolo ČP v boulderingu

V sobotu 16. října se v brněnském Flash Boulder Baru uskutečnil druhý závod českého poháru v boulderingu.

Prezentační listina duněla zvučnými jmény, takže se dal očekávat napínavý souboj o přední příčky. Kvalifikace probíhala systémem flash a zúčastnilo se jí 17 holek a 26 kluků, z kterých do večerního finále postoupilo 8 finalistek a 12 finalistů.




V komorních prostorách Flash Boulder Baru panovala přátelská atmosféra. Prostory, které pořadatelé vyhradili pro diváky, praskaly ve švech. Zatímco osmička finalistek rozcvičovala ztuhlé svaly, čističi čistili před prvními pokusy a stavěč dolaďoval poslední nedostatky, atmosféra v hledišti houstla.
Závodnice startovaly podle výsledků z kvalifikace od osmé k první. Závod tak postupně gradoval a jako poslední nastoupila vítězka kvalifikace Věra Kostruhová, která divákům předvedla, jak se to dělá a všechny čtyři bouldry vylezla na první pokus. Druhá skončila Nelly Kudrová s dvěma topy a čtyřmi zónami, která těsně porazila Silvu Nagyovou se dvěma topy a dvěma zónami.




Následovala půl hodinka na přestavění bouldrů a rozcvičení a začalo finále kluků. Dvanáct finalistů svedlo těžký souboj s bouldry z dílny Davida Kozla a Radovana Součka. Nakonec velmi těsně vyhrál Honza Chvála před Ondrou Nevělíkem o pokusy na zóny a třetí skončil Kuba Hlaváček.

Celkové výsledky:
 výsledky.xls




Po vyhlášení výsledků a předání hodnotných cen od sponzorů následoval veselý večírek s uvědomělou zábavou a tancem na dance padu.




Nakonec bychom rádi poděkovali všem závodníkům za to, že přišli. Davidovi a Radovanovi za postavení hezkých bouldrů. Flash Boulder Baru za možnost zorganizovat u nich závody. Všem ostatním za pomoc a podporu. A nakonec taky sponzorům za materiální a finanční podporu. Byly to hlavně ČHS, Avion Shoping Park Praha, Rock Empire, Singing Rock, Purebouldering, AIX a Horoguru.



Karina Bílková a Juráš Šefl   [úpravy] 07:48 19.10.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díííííky12:20:05 19.10.2010
Velký dík všem,kdo se na závodu podíleli. Organizace bezchybná,bouldry parádní,atmosfára kotlózní,takže ode mě velká 1:-)
Džangli
Džangliodpovědět 
 Re: Díííííky16:46:48 19.10.2010
Džangli to vystihl, víc takových závodů...
Jirka B.odpovědět 

 parádní závody :)12:22:09 19.10.2010
Díky za uspořádání téhle akcičky, povedlo se vám to skvěle. Pestrá škála bouldrových problémů, atmosféra, organizace...supr sobota :)
Ajkaodpovědět 

 Fotky14:25:05 19.10.2010
Chceme více fotek!!!
odpovědět 
 Re: Fotky16:07:02 19.10.2010
Na Zdar, behem dneska bo zitrka, Hodim sem na ne odkaz. Jinak diky za paradni zavody a uzasny bouldery!
Heikeodpovědět 
  Re: Fotky20:27:43 20.10.2010
Zdar, tak tady jsou fotky, link nejde vlozit cely kvuli prekroceni max. delky slova (docela nesikovny, tak si z nej vymazte mezery!(Mezery jsou za kazdym lomitkem). Omlouvam se za krkolomnou formu..

http:// picasaweb.google.com/ 100141108555109030375/ Boulder_cup_brno?authkey=Gv1sRgCMTd5LG0g4K2Mg&feat=directlink
Heikeodpovědět 
 Re: Fotky14:21:59 24.10.2010
Neco malo na http://www.flashbb.cz/ fotky/6-cesky- pohar-v- boulderingu-16-10-2010 (odstran mezery)
odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189225)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaquistador 8a Chulilla
Bílý Rys 9 Ťažká Dolina
Scorpio 5c San Vito Lo Capo
Grand Silence Frisé 6b Mouries
Normální Cesta 1 -
Nově komentované:
Levá Cesta V Hrubá Skála
Iur 8B+ Cresciano
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca

 Nově v diskusi:
Mařenka | Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:

 Kde to vře:

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Lano Tendon | Lyže a boty | Cepín Nanga Parbat | Telemrk pinové vázáni | PRODÁM spací pytel SirJoseph Lopping II 900 | Boty Alpina na BC lyže | Boty Alfa GTX na BC lyže | lezení kuřim | Ledopád Bechyně |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3733 
 Někdy ano 
 4311 
 Ne nepoužívám 
 4054 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.