LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199649 cest
Nové přelezy:
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr

Stěny
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Le Blok - Ostrava 1
Hotel Impuls - Havířov

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
Rock Point - OC Nisa - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Praha: Dočasné uzavírky skal v Braníku a Hlubočepích

smallDočasné uzavírky lezení jsou nahlášeny v Praze na skalách v Braníku a v Hlubočepích. Informuje o tom na správce skal na webu ČHS.

Branické skály

- od  8. do 24.11. - shoz volného kamení pravá část hlavní plotny - tedy zákaz na Malé plotně, která je hned přímo v dopadovém směru pod hranou, kde se bude shazovat volné kamení. 

Na hlavní plotně se dá lézt všude vlevo a k přístupu tam využít schodiště do parku Dobeška za trafostanicí DP.
- od 15. do- 17.11.  - prořez horního valu - likvidace nežádoucích náletů v součinnosti s OŽP (a nejen díky tomu výše uvedený souhlas s povolením nových cest)

Hlubočepy Levá plotna

30.11.  - 30.3. - dle počasí -  sanace, horní hrany, shoz volných - nebezpečných útvarů. Čištění skály a předskalí po předešlém řícení z r. 2017.

Pravá plotna je takřka hotova, a tam tedy omezení netřeba, výměna nýtů za borháky může proběhnout za provozu, odpad již odvezen v září (akce Ukliďme Česko) a volné bloky nejsou zjištěny, informuje správce skal.

Viz:

horosvaz.cz: Dočasné uzavírky v Braníku a Hlubočepích

StandaH   [úpravy] 09:11 16.11.2019Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sektor: Lorito
Crosstown traffic, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189387)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vpravo Za Hranou 5C Vysoký Vrch
Kampusíček 6C+ Děčínský Sněžník
Gatoplasma 7a Chulilla
Iván El Talismán 7a Chulilla
The Scorpion King Variante 8b Eremo
Nově komentované:
Dírka 7A+ Maloměřice
Nad Odpadky 7C Maloměřice
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo
Www.trentinoclimb 5b Lago Di Lamar

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (27)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1726 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1849 
 Ne, uniklo mi to. 
 1590 
 Sleduji jen Adama. 
 1658 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.