LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
4.Trojan 11956
Bouldry:
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
4.Novák 10853
Hory:
30. 2404
31. 2332
32.Kulajta 2304

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1195357 cest
Nové přelezy:
Ouroboros 8A
Inner Smil 7b
Enoteca Ra 7b
Mal Di Sch 7b+
Crusader 7b+
Mérite Le 8A+
Confession 8A
The Rabbit 8A
Fly For A 7c+
River Danc 9-

Stěny
Boulder Cave Bar - Opava
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6

Prodejny
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropská kvalifikace na olympiádu v lezení na rychlost

Vyhráli Bassa Mawem a Aleksandra Miroslaw, náš Jan Kříž 20.

Na 20. místě skončil včera v Římě v rychlolezení na evropském kvalifikačním závodě na olympiádu v Paříži 2024 náš Jan Kříž. Pozvánku na olympiádu si vybojovali se zlatou medailí pouze vítězové, Francouz Bassa Mawem a Polka Aleksandra Miroslaw. Evropská kvalifikace v kombinaci boulderu a lezení na obtížnost se plánuje na 26.-29. října ve francouzském městě Laval.

Výsledky viz:

rychlost muži

rychlost ženy


Aleksandra Miroslaw a Bassa Mawem ukazují své pozvánky na olympiádu v Paříži 2024
© Jan Virt/IFSC


Standa Holec   [úpravy] 08:01 16.09.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Bassa Mawem10:05:17 16.09.2023
38 let, utrženej bicák v Tokyu a pořád to jde!
Bassa Bobodpovědět 
 Re: Bassa Mawem10:50:36 16.09.2023
Je hodně lidí, co se modlí, aby válka na Ukrajině trvala co nejdéle. Většině jde o rozkradené miliardy, tenhle Francouz z toho devítiletého vraždění má dík absenci ruských rychlolezců jen drobky za prizemoney.
odpovědět 
  Re: Bassa Mawem12:33:54 16.09.2023
No vidíš, anonyme. A ti zasraní, blbí Rusáci si mysleli, nebo aspoň jejich fýrer, že ta jejich specvojop bude trvat sotva tři dny.
Ivoš odpovědět 
   Re: Bassa Mawem09:03:36 17.09.2023
A propagandisti z Kyjeva zase slibovali vítězství do konce LOŇSKÝCH prázdnin. No a? To nemění nic na tom, že by Basa Mawem na olympiádu nejel, kdyby se před devíti lety nezačalo na Ukrajině válčit.
odpovědět 
    Re: Bassa Mawem09:19:04 17.09.2023
Klasickými slovy: Kdyby byly v řiti ryby, nebylo by třeba rybníka. Na kdyby se prostě nehraje. Taky už nemusela být vůbec žádná ta "slavná" olympiáda, psychopatům do hlavy nevidíš a těžko předpokládat jejich chování a reakce.
Vlkodpovědět 
     Re: Bassa Mawem21:44:04 17.09.2023
Na logickém závěru anonyma výše nemění vůbec nic ani tvá rádoby vtipná poznámka.
odpovědět 
   Ivošima16:13:46 19.09.2023
Úpadek lexiky online, dehonestace sama Tebe, pozdrž chvíli své myšlení, než najdeš další klávesu, aby jsi ještě hlouběji neklesl všem na očích.
Ami Šoviodpovědět 
  Re: Bassa Mawem23:15:46 19.09.2023
Tak ono je hlavně otázka, jak to s tou olympiádou bude? Má být za rok, ale nikdo neví, co se do té doby může přihodit, zda opět nepřiletí nějaká obdoba černé labutě. Vůbec bych nespoléhal na to, že proběhne tak, jak s ní dneska všichni počítají a pokud ano, tak bych tipnul, že bude něčím okořeněna.
odpovědět 

 Foto dne:

PF 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (189013)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Il Catenario 8a Palinuro
L'Anguria 8a Camerota
Togliti Il Reggipoggio 7a+ Palinuro
Buteo Buteo 7a+ Camerota
Elettrisista Mettila Qua 6b Camerota
Nově komentované:
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio
Clean Your Clock Extension 7b Leonidio
November Rain Ext. 8+ Beycik
Mpoumpis The Man 7b+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Taky tak | Re: PF | PF | PF | hmmm... | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG | Realita? | Dík |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (6)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1924 
 Někdy ano 
 2086 
 Ne nepoužívám 
 2022 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.