LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
5.Širůčková 11747
6.Nespoutaný 11625
7.Mokroluský 11624
Bouldry:
5.Novák 10903
6.Stráník 10800
7.Danda 10606
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200128 cest
Nové přelezy:
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C
Gofio Aska 7b+
Los Merend 7b
Super Cant 8a
La Bandida 8a

Stěny
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Lezecké centrum Jihlava - Jihlava
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

ČHS obnovuje 120letou tradici Česko-slovinského alpského spolku

Český horolezecký svaz obnovil 120letou tradici Česko-slovinského alpského spolku. Ten o víkendu za účasti předsedy ČHS Jan Bloudka převzal na valné hromadě Slovinského horolezeckého spolku slavnostně vlajku a potvrzení o členství.

Jak informoval horosvaz na Facebooku, v letošním roce se oslaví 120. výročí prvního českého horolezeckého spolku, kterým bylo za Rakousko-Uherska Češko-slovensko planinsko društvo založené v 24.června 1897 jako samostatná pobočka Slovinského horolezeckého spolku - dříve SPD dnes PZS. "Tento spolek se společně s přátelskými vazbami mezi českými a slovinskými horolezci podařilo obnovit v listopadu loňského roku. V sobotu 22.4. byl předseda ČHS Jan Bloudek a předseda Česko-slovinského alpského spolku Šimon Budský na valné hromadě PZS ve slovinské Ajdovščině, kde náš obnovený spolek převzal slavnostně vlajku PZS a potvrzení o členství," informuje ČHS.

Členové ČHS mají možnost získat členství v česko-slovinském spolku a tím i všechny členské výhody obou svazů, včetně slev na alpských chatách prostřednictvím nabídky ČHS Trio. Této možnosti v letošním roce využilo už více než 800 členů ČHS, uvádí na Facebooku ČHS.

Viz:






sth   [úpravy] 09:46 26.04.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 výhody?11:28:48 26.04.2017
co z toho plyne za výhody pro běžného lezce? já ve slovinsku dostal pokutu za spaní ve křoví a nejsem sám, kdo má negativní/pokutózní zkuženosti ze slovinska...
honzaodpovědět 
 Re: výhody?11:36:24 26.04.2017
Aha, dobrý dotaz, doplním do článku, že "členové ČHS mají možnost získat členství v česko-slovinském spolku a tím i všechny členské výhody obou svazů, včetně slev na alpských chatách prostřednictvím nabídky ČHS Trio".
 Standaodpovědět 
 Re: výhody?13:25:49 26.04.2017
Asi tě zklame, že na běžnou lidskou blbost ani partnerství horolezeckých svazů nepomůže... Aneb v NP se spát ani ve křoví volně nesmí :-)
Karelodpovědět 

 Členství v ČHS14:53:57 26.04.2017
Osobně mi nevadí spojení se slovinským spolkem, jenom dost vzdáleným, raději pokud se ČHS spojí se slovenským Jamesem i rakouským alpenverein, to bych viděl mnohem víc rozumnější i užitečnější. Děkuji
MartinK.odpovědět 

 Foto dne:
Sektor Globo Gym v Posázaví
Rituál soukromé reflexe, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189482)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prtko Jistič 7+ Chřenovice- Podhradí
Kankikawa 6c+ Cuenca
Dolores 7a Cuenca
Equipo Piranha 6c+ Cuenca
Colector De Dolor 6b Cuenca
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Co tady pořád plácáš za historické nesmysly? | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (43)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1838 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1983 
 Ne, uniklo mi to. 
 1722 
 Sleduji jen Adama. 
 1780 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.