LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095
12.Procházková 4592

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199329 cest
Nové přelezy:
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A
Indiánský 7C
Chilli 9
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+

Stěny
Družba boulder - Ostrava Poruba
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Zubří - Zubří

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP lezení v ledu

Rumunsko - Busteni

Aktualizace: Výsledky finále
V rumunském Busteni právě probíhá druhý závod světového poháru v lezení v ledu, kam  nás odjeli  reprezentovat Silva Rajfová, Lucie Hrozová, Jitka Mázlová a Stanislav Hovanec.

V  kvalifikaci startovalo 14 žen a 43 mužů. Jitka Mázlová obsadila 8. místo a  probojovala se do finálového kola. Lucie Hrozová skončila na 9. místě a Silva Rajfová na 11. místě. Stanislav Hovanec skončil v kvalifikaci na 18. místě a postupil do semifinále.
Jíťo a Kvaku držíme palce!!!

Výsledky finále ženy:
První místo v ženách obsadila korejská závodnice Woon-seon Shin, druhá byla Natalya Kuliková z Ruska a třetí Jenny Lavarda z Itálie. Jitka Mázlová obsadila 8. místo.

Výsledky finále muži:
V mužích vyhrál Markus Bendler z Rakouska, druhé místo obsadil Samuel Anthammaten ze Švýcarska a třetí Evgheny Kryvosheytsev z Ukrajiny.
Stanislav Hovanec skončil na 18. místě.


Zdroje:
Kompletní výsledky.

Simona   [úpravy] 19:14 08.02.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jítaaaa19:33:14 08.02.2008
Vsechny je tam rozdrt;) Drzim palce!
Noo nooodpovědět 
 Re: Jítaaaa21:23:13 08.02.2008
držíme palceeeeeeeeee;)
ondraodpovědět 
  Re: Jítaaaa20:07:58 09.02.2008
taky džím palce:))
Lukášodpovědět 

 Pěkné výsledky20:50:33 08.02.2008
Gratulace všem za dobré výkony. Jen tak dále.
Honzaodpovědět 

 Kvak00:31:09 09.02.2008
na horosvazu jsem cetl, ze Kvak postupuje z kvalifikace do semif. z 18.místa. to se na svazu sekli?
odpovědět 
 Re: Kvak09:40:00 09.02.2008
opraveno.
 simodpovědět 

 Dotaz12:03:12 09.02.2008
Nevíte nekdo jaky maji startovní čísla naši závodníci?
Honzaodpovědět 
 Re: Dotaz17:22:47 09.02.2008
když klikneš na výše uvedenej odkaz a pak si otevřeš startovku nějakýho kola tak tam máš pak numera těch co budou startovat.
odpovědět 
  Re: Dotaz08:06:34 11.02.2008
Z hlediska umisteni dejme tomu, ale z hlediska poctu startujicich? Baby 14, chlapy 34. No , kazdy to asi vidime jinak...
odpovědět 
   Re: Dotaz08:21:26 11.02.2008
Někdo potřebuje i čísla změnit, aby byl i
uspokojen?
1.Mužů bylo 43.
2. Pokud na závodech bývá méně závodníků, většinou chybí spíše ti slabší, těm o tolik nejde, jako těm, kteří závodí o dobré celkové hodnocení.
Někdo prostě hledá hůl kdekoliv a jakkoliv,hlavní je jí najít. Přeji úspěšné hledání. :-)
Jinak gratulace našim závodníkům.
Milanodpovědět 
    Re: Dotaz14:34:57 11.02.2008
Nic proti Milane, ale třeba zcela chyběli Taloši, Rumunsko zatím nemá takový zvuk jako Val Daone či S.Fee. A to i Val Daone letos bylo v mužích méně závodníků než loni.
Ze Švýcarů vůbec nezávodí letos třeba Simon W.
Osobně zatím oproti loňsku u našich mužů nevidím žádné zlepšení, ale kdo zná situaci nemůže se divit. Kde není systém a řád nelze nic očekávat.
A holky, s výjimkou Jitky, jediné stálice u nás, jsou nezkušené a samozřejmě též bez pořádného tréninku a tam se taky nedá úspěch očekávat hned.
Vlkodpovědět 
     Re: Dotaz16:37:05 11.02.2008
12.4 začne u nás v holeškách první závod Česko-slovenského poháru v drytoolingu! Závodů bude celkem šest!Poleze se i s mačkama!I za tvou pomoc ti budeme vděčni! Nijak jinak ti neumím odpovědět na tvé příspěvky!
Libor Rebel Hrozaodpovědět 
      Re: Dotaz20:27:08 11.02.2008
to bylo pro vlka!
Libor Rebel Hrozaodpovědět 
   Re: Dotaz09:26:51 11.02.2008
Startovka mužů v kvalifikaci měla dvě stránky, ne jednu, takže 43 můžů.
Gratuluju Jíťě k pěknému umístění.
simonaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Gordo 5c Chulilla
Cool And The Gang 9- Lorüns
El Gordo 5c Chulilla
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Pochutnáníčko SD 6B+ Skalky Za Aritmou
Nově komentované:
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Káča 7 Medůvka
Maticový Počet 6B+ Vysoký Vrch
Koncert Pre Bubon A Sekeru 8/8+ Belá
Vlevo Od Goglione 7C Chironico

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (26)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1686 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1801 
 Ne, uniklo mi to. 
 1552 
 Sleduji jen Adama. 
 1603 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.