LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
27.Sejbal 10431
28.Černý 10375
29.Vlk 10356
Bouldry:
27.Horáček 9575
28.Obal 9553
29.Urubčík 9525
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200159 cest
Nové přelezy:
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co nového v deníčcích

Podzim je tu a s ním i příznivé lezecké teploty. Zde je pár posledních top zápisů ze skalních deníčků.

Ondra Beneš a Edita Vopatová si momentální užívají nádherného pískovcového lezení v Red River Gorge v USA.  A protože jsou oba pískem kovaní, připadají si tu jako doma a na výkonech je to znát. Eďa si do deníčku připsala své druhé 8b, cestu Ultra Perm. Ondra Beneš zase svou doposud nejtěžší cestu The Shocker 5.14b (8c).
Petr Bláha neustále rozšiřuje svou sbírku 8céček a posledním jeho sklapem je cesta Quenelle Trophy 8c v Gorges du Loup, což takhle 8c+?
Aleš Eichmeier (Kala) opět útočí na prásky v Ospu. Marjetica 8b/b+ a Zajček 8a+ jsou toho výsledkem.
Kristýna  Ondrová si do deníčku připsala frankenjurského Holyfielda 10-/10.
Martin Zedek je letos nezastavitelný. Na písku vylezl několik jedenáctek, na vápně několik 8b a na Krkavce Chameleona 8b/b+.
Když jsme u toho písku, tak je třeba zmínit skvělé výkony Martina Stráníka, který při své poslední návštěvě Labáku "prásknul" na flash cestu Last Minute Xc a Mongol Party XIa/XIb na čtvrtý pokus.
Petra Růžičková si v Ospu vylepšila svůj flash, když vylezla v tomto stylu dvě 7c - Manana a Flash Dance.
A když Vojta Vrzba  nefotí, tak leze a leze mu to skvěle: Cizí Objev 10-/10, Bangladéš 10-, Sámova Cesta 10-...

Simona    [úpravy] 08:01 04.11.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ON09:42:03 04.11.2010
Já prásknu na O.Nevělíka...že dal 4.pokusem Natural link 8c v Mišja peči. Fotky z přelezu na http://radmilschneider.dphoto.com/
R.odpovědět 
 Re: ON09:54:54 04.11.2010
No tak to je krása! díky za doplnění.
 simodpovědět 
  Re: ON14:51:18 04.11.2010
viz. http://xnev.tumblr.com
odpovědět 
 re20:02:26 04.11.2010
pěkně!!!
honzaodpovědět 

 ?21:11:00 04.11.2010
8c je krutý, ale je zajímavý předtím mít problémy v 7b+ :P
odpovědět 
 Re: ?21:36:33 04.11.2010
kdo to byl?
odpovědět 
  Re: ?23:21:52 04.11.2010
Ty nejsi moc chytrej viď?
odpovědět 
  Re: ?07:29:01 05.11.2010
to jsem slýchával o rosťovi:))
a.odpovědět 
   Re: ?11:15:47 05.11.2010
když útočit, tak podepsat, jinak mazat
honzacodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189498)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Korzo 4 Rusava
4 4 Rusava
Multikultivátor 5A Rusava
Blok Po Bloku 5B Rusava
Krásný Podzim 4 Rusava
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (7)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1859 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2014 
 Ne, uniklo mi to. 
 1741 
 Sleduji jen Adama. 
 1804 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.