LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198936 cest
Nové přelezy:
The White 7b
Pistolník 7C/7C+
Pistolník 7C/7C+
Altos, Gua 8a
La Bandida 8a
Niapas Dea 8a+
Hipotermia 7c
Planeta Na 8a
Ratikon 8a
Los Animác 7b

Stěny
HoSPORT - Staré Hodějovice
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Lezecká stěna Harcov - Liberec

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Prváč potenciálně nejtěžší cesty na Maltě 8c atd.

Adam Ondra informoval, že se vrátil z dovolené na Maltě, kde se mu podařilo vylézt několik prvovýstupů a onsightů, mj. prvopřelez potenciálně nejtěžší cesty na Maltě "Ain't Sane in the Membrane" 8c.

Na Facebooku včera napsal: "Zpátky doma po skvělé rodinné dovolené na Maltě 🇲🇹 V plánu bylo si trochu odpočinout, ale samozřejmě nebylo možné na tomto krásném středomořském ostrově čas od času nelézt 🤜🤛 Jeden den jsem strávil na sousedním ostrově Gozo, kde mi společnost dělala legenda Stevie Haston (žijící a lezoucí na Gozu posledních 10 let), Malta Climbing Club Simon Alden a @stevofarrugia. Bohužel moře a vítr byly na lezení na mořském útesu příliš drsné. Ale podařilo se mi vylézt několik velmi kvalitních cest ✌️
Poté, co jsme na Gozu vylezli 6 cest okolo obtížnosti 8, jsme si ještě posvítili na cestu zpět do jeskyně Mellieha a získali prvovýstupy/ onsight jak Fight Club 8b, tak Winds of Change 8b+❗
2nd go prvopřelez potenciálně nejtěžší cesty na Maltě "Ain't Sane in the Membrane" 8c.
Obecně jsem trávil hodně času s rodinou a odpočíváním na náročný trénink, který mám před sebou! Bylo příjemné poznat malou lezeckou komunitu na Maltě 💪"


Viz:






Související články o lezení na Maltě:

Malta

Malta Gozo




Standa Holec   [úpravy] 09:06 20.03.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189349)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
The White Crow 7b Tonsai
Aer Und Schteil 7a Tonsai
Xarandonga 7c Cuenca
H 8a Cuenca
Eliminatoria2 7a Cuenca
Nově komentované:
Ratikon 8a Chulilla
Káča 7 Medůvka
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (23)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1670 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1755 
 Ne, uniklo mi to. 
 1525 
 Sleduji jen Adama. 
 1577 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.