LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vírský cepín (04.02)
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)

Žebříček
Cesty:
25.Lebloch 10528
26.Trojan 10490
27.Lukášek 10449
Bouldry:
25.Břicháček 9828
26.Ďurech 9759
27.Stribrny 9684
Hory:
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095
11.Černý 4920

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5848 lezců
1197366 cest
Nové přelezy:
Amor Y Odi 8a
Amor Y Odi 7c+
Aromas Del 7b+
La Casica 8a
Ramallar 8a
Penurias 8a
La Casica 8a
Hobit 7c
Jake O Mat 8a
Dumbo 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínko

Algena a jeho svita se činila na Polínkách.
Na doporučení jsme v sobotu vyrazili v kompletní sestavě OS.OS. na Polínka. I když, v poslední době jsme tam překvapivě často. Do soboty z 29 vynejtovanejch a vyčištěnejch cest, se už dá vybrat. Cesty od 4+ do 8. Klasifikace: pokud jsou cesty od Algenovo party tak jsou o něco lehčí než se píše, a naopak pokud cesta od Algeny a jeho party není tak se zdálo že jsou těžší než se píše. Jen doufám, že častějším lezením se cesty ještě krapet očistí. V každým případě, příjemný zpestření lezeckých oblastí na západě.

michal z os.os.   [úpravy] 22:47 19.05.2002Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

Nový komentář 

 Neznalec
Kde najdu ona Polinka? Pouziva Algena porad domado nejty, nebo uz ziskal financ na origose? Ptam se, protoze vazim 90 kg a muj pad je fakt daha!
Zapsal: Maty, 15:12:03 22.05.2002
 Jen technická...
Souhlasně s Matym volam, kde jsou ta Polínka?

Ale především se OBECNĚ přimlouvám, aby každý kdo popisuje nějakou oblast napsal kde to je, případně kontakt na sebe.

Výše uvedený článek je z tohoto hlediska odstrašující případ. Žádný popis, přezdívka a neexistence mailoveho spojení.

Martin Mellan
Zapsal: melloun, 15:33:38 22.05.2002
 Jen technická...
Souhlasně s Matym volam, kde jsou ta Polínka?

Ale především se OBECNĚ přimlouvám, aby každý kdo popisuje nějakou oblast napsal kde to je, případně kontakt na sebe.

Výše uvedený článek je z tohoto hlediska odstrašující případ. Žádný popis, přezdívka a neexistence mailoveho spojení.

Martin Mellan
Zapsal: melloun, 15:54:52 22.05.2002
 Neco malo
Kdyz Melloun dvakrat, tak ja taky ( a nebudu se opakovat ). Na Lezci jsem jiz popis pristupu nasel, ale bohuzel je tam jen popis jedne cesty ( resp. 3, ale bez nakresu ). Probehne aktualizace?
Jinak Algeno, diky za tu hromadu prace co je za tebou videt, slibuju, ze svymi pady urvu co nejmin nejtu...
Zapsal: Maty, 11:09:18 23.05.2002
 re Polínko
Stačilo by kdyby nějakej nadšenc, kterej to tam zná nabušil cesty tady do databáze.
Zapsal: Hop, 11:32:03 23.05.2002
 Díky
Po zhruba 3 letech jsem opět navštívil oblástku Polínko a byl jsem překvapen její proměnou. Už žádná lámává, nezajištěná a vůbec nepřívětivá skála, ale super očištěná a zajištěná skála s pěknými liniemi. Chtěl bych proto poděkovat partě nadšenců ( nevím přesně o koho jde ) za vznik, nebo spíše znovuobjevení hezké oblasti. Jen bych se přimlouval za průvodce, nebo nejlépe za popis cest u nástupů.
Zapsal: Gejza, 13:45:04 24.05.2002
 průvodce
možná to někde je, ale aktuální průvodce na Polínko je támhle http://www.horyinfo.cz/view.php? nazevclanku=polinko &cisloclanku=2006020805
Zapsal: martan, 22:05:48 04.11.2008
 hQxXVEFp
1QAS7s Thanks again for the blog article. Much obliged.
Zapsal: BdPBRGjBcVg, 11:17:16 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Hafty
Kamasutra, 10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189214)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Amor Y Odio L1+L2 8a Mula
Amor Y Odio L1 7c+ Mula
Edlingette 6c+ Les Lames
Mathema 7b Leonidio
Klasická Cesta I Stržový Vrch A Kopřivník
Nově komentované:
La Quebrantá 7c+ Chulilla
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Morgenspaziergang 5b Paklenica
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Dotaz | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | kardinální otázka | Re: Klasifikace? | Re: Za peníze cokoliv | Re: Klasifikace? |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (181)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (29)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (16)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (8)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (2)
Závod Šumavský rys a celodenní skialp day na Špičáku (1)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | MSR whisperlite | La Sportiva Nepal | Hledam spolulezkyni..skaly hory, skialp | Boty LaSportiva Nepal Cube GTX 42,5 | Mačky SR Lucifer II Tech | Cepíny CT North Couloir | Lezci s detmi | Statická a dynamická lana | expediční péřovka |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 118 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 140 
 Ne, uniklo mi to. 
 145 
 Sleduji jen Adama. 
 134 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.