LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5843 lezců
1195622 cest
Nové přelezy:
Revuelta E 7b+
Festival E 8A
Celopal 8A+
La Boule(s 7C
La Boule 8A
Srdečné Ob 8A+
Kirk Winds 8A+
A Mig Gas 7c
A Mig Gas 7c
Ćale Moj 7b

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

13 cup – první boulderový závod na Třináctce

28.1.2017 Praha

V sobotu 28. ledna 2017 se na Třináctce ve sportovním centru JEREMI v pražských Stodůlkách uskuteční první závod od březnového otevření této lezecké a boulderové stěny.

Na největším boulderu široko daleko bude pro závodníky připraveno 50 vymazlených boulderů v obtížnosti V0 - V10. Závod je tedy určen pro širokou veřejnost. Úkolem bude vylézt co nejvíce problémů na co nejméně pokusů. Přijďte si zasoutěžit a pořádně zaboulderovat. Garantujeme, že si zaleze opravdu každý. K maximálním sportovním výkonům bude hrát hudba a povzbuzovat vás bude speaker.

Čas konání akce: 28. ledna 11:00 – 19:00 hodin
Prezence: od 11:00
Závod: 12:00 – 18:00
Vyhlášení výsledků: od 18:30

Registrace a startovné: startovné 250 Kč (vstup v ceně). Registrace bude možná i v průběhu závodu. Zvýhodněná předregistrace za 200 Kč na recepci lezecké stěny do 25. ledna. Závodníky, kteří navštíví Třináctku poprvé upozorňujeme, že je předem nutné provést registraci. Registrovat se můžete přímo na místě nebo z domova na tomto odkazu: http://jeremisport.cz/accounts/new

Kategorie: ve dvou kategoriích budou vedle sebe závodit muži a ženy. Minimální věk pro účast je 15 let. Jako speciální kategorii vyhlásíme nejlepší smíšené dvojice muž-žena.

Vítězové a ceny: pro vítěze jsou připraveny diplomy, věcné ceny a poukazy do lezeckého krámku. Po vyhlášení nejlepších proběhne losování všech účastníků o ceny.

Stavěči: za kvalitu a lezitelnost boulderů ručí kvarteto architektů ve složení Vilda Chejn, Viktor Pařízek, Olin Klapal a Cyril Kratochvíl

ŽOLÍKOVÉ BOULDERY: bezhlavé přelézání kupy boulderů před vypršením časového limitu naruší žolíkové bouldery, které přinesou přelezcům do kapsy pár kaček. Výše bonusu závisí na počtu pokořitelů bonusových boulderů. Zvlášť muži a ženy!

Adresa: SC  JEREMI – Lezecká stěna Třináctka,  Jeremiášova 2581/2, 150 00 Praha 5 – Stodůlky www.stenastodulky.cz

Více informací o závodu můžete očekávat v nejbližších dnech.

Partneři závodu: TR-walls, Ocún, Beal, Lezec.cz a SC Jeremi

13cup








13cup plakát


Tomáš Kubíček   [úpravy] 10:14 07.01.2017Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Alkazar
 Databáze cest:
Všechny cesty (189022)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fisura 4c San Marcos
Els Malandrins 7b Les Costes
Esmorzar I Escalar 7a+ Les Costes
Unicornio 7b Les Costes
Plom 7a Les Costes
Nově komentované:
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio
Clean Your Clock Extension 7b Leonidio
November Rain Ext. 8+ Beycik
Mpoumpis The Man 7b+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
Jakob je velký sympaťák | Palec | Re: hmmm... | Taky tak | Re: PF | PF | PF | hmmm... | Re: Sestup GG | Re: Sestup GG |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (6)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (2)
Jakob Schubert: pokusím se kvalifikovat na olympiádu 2028 (2)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)

 Nově v inzerci:
Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1999 
 Někdy ano 
 2168 
 Ne nepoužívám 
 2097 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.