LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
34.Čech 10256
35.Chejn 10208
36.Winter 10179
Bouldry:
34. 9356
35.F 9331
36.H2 9309
Hory:
8.Zvonková 5717
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197092 cest
Nové přelezy:
El Infiern 8b/8b+
Tankista 7B+
Powerband 8A/8A+
Plytka SD 7C/7C+
Katana SD 8A+
Meister 8B
Obłykampus 7C
Wściekła K 8A+
Luna Mengu 7b
Bílý Rys 9

Stěny
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
(Sky Club Brumlovka - Praha - uzavřena) - Praha 4
Lezecká stěna Znojmo - Znojmo

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
HUDYsport - Hradec Králové
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Chceš u nás pracovat?

-reklama-

U koho jako?
No u nás, v pražském Boulder Baru. Hledáme trenéry.

Ne, já instruktora dělat nechci.
A proč vlastně ne? Přijde mi, že by ti to sedlo, stejně jsi na stěně pořád a často tě slyším, jak někomu radíš (a dobře, mimochodem). Lezecký zkušenosti máš, výkonnost máš taky slušnou. Navíc máš celkově bohatou sportovní minulost, to při tréninku dětí využiješ.

Víš jak - málo peněz, nejistá pracovní doba, nula sociálních jistot… Hledám už něco serióznějšího, mám už dost brigád bez perspektivy a nestojím jen o nějaký hraní si s dětma na stěně, který nikam nevede.
No vidíš a my to vidíme stejně. Hledáme opravdu trenéra a ne jenom instruktora, který by děti jen nějak zabavil a nic víc. Chceme najít někoho, koho baví práce s dětmi, kdo se zajímá o trénink, chce na sobě makat a chce posouvat dopředu i výkonnost dětí a nad jejich tréninkem bude přemýšlet.

Jo? No ok, tohle splňuju, ale žádný licence nemám.
Nevadí, postupně si uděláš. Nás pro začátek zajímá hlavně tvůj přístup, zapálení pro věc, to, jak se budeš na lekce připravovat a jestli to budeš brát vážně a zodpovědně. Nestojíme o lidi, kteří si to k nám přijdou jen odkroutit.

Tak to jo, mě by nějaký bezcílný hemžení se s dětma na stěně stejně nebavilo. A jak je to s možností růstu, je vůbec nějaká? A co peníze?
Zavádíme nový systém struktury týmu a jeho práce. A taky motivační systém pozic jednotlivých trenérů. Chceme, aby každý měl možnost se posunout výš, a to jak profesně, tak odborně. A ohodnocení odpovídá téhle hierarchii.

To zní fér. A je to teda full time, nebo jen na pár hodin?
To je na tobě, na tvých časových možnostech a taky na tvých schopnostech a přístupu. Možností je víc. Můžeš u nás dělat na HPP, nebo si vzít jen pár hodin týdně. Taky se můžeš zapojit i jinak než pouhým učením, děláme teď spoustu změn a máme hodně dalších nápadů, takže schopné lidi vždycky uvítáme. Jinak počítej s tím, že je to práce hlavně na odpoledne.

Super, aspoň bych měl dopoledne čas na trénink na prázdný stěně a nemusel bych se mačkat večer. Tak já to promyslím. A co mám dělat, když se rozhodnu do toho jít?
Napiš Katce mail. Adresa je katka@boulder.cz . Pošli jí životopis a motivační dopis.

Až tak, jo? Co přesně tím myslíte?
No jo, bereme to vážně. Do životopisu napiš klasiku, stručně vzdělání a podrobně praxi související s tréninkem nebo instruktorováním, tvé lezecké úspěchy atd. No a do motivačního dopisu nám napiš, proč bys tuhle práci chtěl dělat, jakou máš představu, co tě baví a proč bychom měli vzít právě tebe. Nejde nám o žádný formální styl, napiš to klidně svými slovy. Dalším krokem je pak výběrko, ale to bychom ti všechno včas řekli.
Ok, tak jo. Díky za info a měj se!
Ty taky.

A trocha klasiky, aneb stručné shrnutí:
Koho hledáme:
- aktivního lezce a sportovce
- zkušenosti s tréninkem vlastním i jiných výhodou, vítané jsou i zkušenosti z jiných sportů
- člověka zodpovědného, spolehlivého, který se chce posouvat vpřed a kterého baví práce s dětmi, ale i dospělými
- někoho, kdo na sobě bude makat a vzdělávat se

Co nabízíme:
- stabilní, zajímavou práci
- možnost seberealizace, profesního i odborného růstu
- příležitost podílet se na různorodých projektech
- finanční ohodnocení odpovídající dosažené pozici a úrovni odborného vzdělání

Životopis spolu s motivačním dopisem posílejte na katka@boulder.cz

Boulder Bar   [úpravy] 07:08 21.01.2019Tisk 

Reklama:


Související články:
 Foto dne:
Falesia Dimenticata
A.L.M.F 12-2-89, 6b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189229)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
No Name 7a Mula
Pájaro Fósil 6c+ Mula
Powerband 8A/8A+ Rudawy
Katana SD 8A+ Rudawy
Plytka SD 7C/7C+ Jelenia Gora
Nově komentované:
Sabrina 7b Mula
Sabrina 7b Mula
Kmín Tam 6C Panský Les
La Esperanza De Volver 7a+ Chulilla
Magic Woman 6b San Vito Lo Capo

 Nově v diskusi:
Re: Foto dne | Re: Foto dne | Re: Foto dne | Foto dne | Re: Slevy chaty v Tatrách | Mařenka | Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Za peníze cokoliv | žebřík | Re: Nejištěné sólo 😁 | Re: Nejištěné sólo 😁 | Nejištěné sólo 😁 | pravda kterou zde diskutující selektivně nekomentují | Re: De iure | Re: analyza analyzy | Re: analyza analyzy | Re: analyza analyzy |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (162)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Ladakh v srpnu | La Sportiva Mantra Chalk | Spolulezkyně | Vosky SWIX | freeride boty Dynafit Tigard 130 | Scarpa Mojito Hike GTX WMN | Grade VII Down Parka | Statická a dynamická lana | Lano Tendon |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 16 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 19 
 Ne, uniklo mi to. 
 12 
 Sleduji jen Adama. 
 13 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.