LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11000
15.Šofránko 10981
16.Novák 10881
Bouldry:
14.Pařík 10275
15.Chytil 10175
16.Majdloch 10000
Hory:
16.Najman 3723
17.Magič 3304
18.Louda 3282

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200177 cest
Nové přelezy:
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C

Stěny
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
HK Ostaš - Police Nad Metují
Prysk - Prysk

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

JESENICE 2001

O víkendu 19. a 20. října 2002 proběhne v Jesenici  u Rakovníka 4. ročník Festiválku přírodních sportů a cestování. Součástí programu jsou, stejně jako v předchozích letech, turistické pochody a turistické jízdy na kolech (Memoriál Aničky Kalinové), závody horských kol na 44 km (Jesenický surovec) a závody v terénním běhu. Všechny sportovní soutěže jsou určeny pro příchozí  dospělé i děti. Hlavním bodem programu pak bude cyklus přednášek o cestování po blízkém i vzdáleném světě. Letos zatím svou účast potvrdili dobrodruh Honza Vlasák, který bude vyprávět o putování po Svanetii, Roman Garba  se podělí o své zážitky z výstupu na nejvyšší americkou sopku Ojos, Richard Slaba a Kateřina Peclová přijedou s povídáním o Tibetu, a ze svého domova ve Švýcarsku nás opět navštíví horolezec a cestovatel Čestmír Lukeš, aby všechny svým neopakovatelným způsobem přenesl tentokrát na chvíli do horolezeckých terénů uprostřed Sahary. Nebude chybět  samozřejmě ani výstava. Letos představí své překrásné fotografie kouzelné přírody Tibetu Kateřina Peclová a Richard Slaba. V průběhu akce bude přístupná historická i přírodovědná expozice jesenického muzea i  rozhledna na Tobiášově vrchu.  Návštěvníkům bude k dispozici malá lezecká stěna i další překvapení.


Veškeré informace o programu a možnostech ubytování získají zájemci na nebo na telefonu 0313/543538.

Alexandr Krško   [úpravy] 08:05 30.09.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 SRUXbxjYmA
kk9cKE Appreciate you sharing, great article. Awesome.
Zapsal: kTgvyRPT, 22:45:50 19.12.2013
 GwMsrFoD
d9Qe9V Very informative article.Really looking forward to read more. Cool.
Zapsal: UiutRvTgb, 01:50:03 21.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189502)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bruno Innocenti 6a Maratea
Il Conte 6a+ Maratea
Murata 6a+ Maratea
La Grangia 6b+ Maratea
Korzo 4 Rusava
Nově komentované:
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1866 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2026 
 Ne, uniklo mi to. 
 1749 
 Sleduji jen Adama. 
 1814 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.