LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
43.Černík 10131
44.Zedek 10128
45.Kopáček 10113
Bouldry:
43.Zítková 9153
44.Tran 9150
45.Zíma 9125
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199820 cest
Nové přelezy:
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

DVĚ 3. MÍSTA Z MS JUNIORŮ

Tento víkend proběhlo ve Francii Mistrovství světa juniorů a zaznamenali jsme nemalé úspěchy! Eliška Karešová díky pevným nervům dokázala porazit své soupeřky  a obsadila 3.místo na MSJ v lezení na rychlost. Stráník Štěpán potvrdil, že patří do špičky ve své kategorii a obsadil 3.místo na MSJ v lezení na obtížnost.
Gratulujeme!

Dan Kadlec   [úpravy] 20:18 30.09.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Šlapala na nýty?
Moc oběma BORCŮM gratuluji k pěknému výkonu!! Super umístění - jen tak dál!!

Jen kvůli článku na jiném místě se Tě, Dane, ptám: Šlapala Eliška na nýty (byť jen jednou)?
Zapsal: Houba, 07:28:43 01.10.2002
 Poctivost
Eliška i Petra podali fantastický výkon!Byl jsem u toho!A šlapat na nýty či nešlapat nesouvisí s poctivostí, s tou souvisí dodržování pravidel!A jestliže je to povolené (lezci lezou tak rychle, že mnohdy nestačí kontrolovat jestli jde o stup nebo o nýt) tak je to i poctivé!
Eliška i Petra dobře vědí jak to bylo! Ještě jednou jim gratuluji a ony ví, že z mé strany je ta gratulace upřímná a poctivá!

Rebel
Zapsal: Rebel, 12:29:51 01.10.2002
 Bojim bojim
Teda bojim bojim!
Bojím se nejbližších závodů mládeže v Orlové - nerad se peru a tam tuším vhodnou příležitost až budou vyplavovány emoce z nedávnýho MSJ!
A bojim se bojim ještě víc, až i naše zatím malý děti budou sahat po reprezentaci a v ní bude vládnout podobná atmosféra jakou popisuje Libor a jakou mě líčil i Míra Kareš po telefonu ještě přímo z Francie(mimochodem moc blahopřejem Ele i jejímu ocíkovi k "životnímu" úspěchu!!)!
Doufám, že za ty dva tři roky, kdy se to bude doufejme týkat i těch našich mrňat Aničky, Terky, Zuzky, Dominiky, Anety, bude už zcela jiná pohoda, na který ve spolupráci s Ditou Čermákovou usilovně pracujeme už nyní!! Děcka si nezasloužej abychom jim mi "dospělí" kazili radost z lezení a ze závodění! Ale o tom už se popsalo hodně papíru a prodiskutovalo hodně závodů a následných večerů! Asi fakt občas nemáme rozum a zaměřujeme se jen na ty naše děti a nezajímá nás to základní - pořádnej dětskej spolupracující kolektiv. Krásně to fungovalo např. v tolik podceňovaný Ravenně, kde byli všichni v pohodě, jak rodiče, tak děcka a výsledky to jasně dokazují!!! Taková atmosféra se jen tak někde nezažije! Díky za ni!!!
Mějte se , lezte a neblbněte!!!
Zapsal: Houmless, 13:17:02 01.10.2002
 ...zapomínám
Málem bych nerad zapoměl - Štěpo, parádní výkon, supr úspěch!!!!Jen tak dál!!!
Zapsal: Houmless, 13:18:15 01.10.2002
 GrCXEEIBsVBPYSUbsx
iFeWP3 A big thank you for your article post.
Zapsal: KfdwotVMqYDvJSYl, 19:55:10 20.12.2013
 TNOZUfcMiq
ygs4vV Thank you for your blog article.Thanks Again. Really Cool.
Zapsal: WByGSVUYCxVoXvSBp, 00:54:11 21.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189454)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pfeilerweg VI Oybin
Gewitterweg VI Oybin
Lumbago 7B Priedhorie
Hallway Creeper 6C+ Foxtown Boulders
Shadowland 6C+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1773 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1906 
 Ne, uniklo mi to. 
 1651 
 Sleduji jen Adama. 
 1718 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.