LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
19.Vlk 10868
20.Svoboda 10790
21.Kalvas 10731
Bouldry:
19.Vaňous 10075
20.Nespoutaný 10025
21.Šípek 10000
Hory:
22.Petr 3220
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197261 cest
Nové přelezy:
Insanity O 8B+
The Arete 8A
Big Cat 8B+
Big Cat St 8A+
Electric A 8B
Delusion O 8B
Ouroboros 8A
Beta 8A
Otuzbir 9
In Memory 9

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Passo Valparola

a Via M. Speciale

Jak se bydlí na parkovišti v Passo Valparola, a jak vypadá krásná Via M. Speciale VI- na Piccolo Lagazuoi.
Délka 2,5 minuty, QuickTime/Mpeg 4, 17 MB. Ke stažení zde.

Petr Jandík   [úpravy] 00:32 24.07.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Petře Jandíku!21:50:27 05.04.2005
Milý Petře Jandíku!Četl jsem spoustu komentářů k různým článkům a nemohl jsem si nevšimnout těch tvých.Tvá kritika k článkům,které na LEZCE podle tebe nepatří(?),je nepřehlédnutelná.Proboha,co potom znamená tvé video z parkoviště,kde jsi nám natočil auto,zmoklá okna,déšť a úžasnou louži!!!To pak nemyslíš asi vážně,že ne.Doufám,že se neobhájíš tím,že v pozadí je záběr na hory (-:.Pokud takové video má co dělat na Lezci,pak články,kde se alespoň něco děje,zde mohou existovat dvojnásob!Petře Jandíku,zdar tvým úspěchům. 
Boggyodpovědět 
 Re: Petře Jandíku!22:20:20 05.04.2005
Mílý Boggy.:-)
Díky za přání úspěchu.
Pokusím se ti vysvětlit svůj pohled na věc. Články, které kritizuji na Lezci, tam podle mne nepatří v té podobě, v jaké tam byly vloženy. To jest jako nekonečné symfonie a rozvleklé hrdinské eposy o banálních věcech a akcích, které mají význam v podstatě jen pro samotné účastníky.
Tento film, který kritizuješ, zabírá na Lezci tři řádky popisu, a jinak nic, neboť je umístěn na jiném serveru a zde je jen odkaz.
Co tento film přinese lezcům:
1) poznatek, že na Passo Valparola se dá spát v autě. (ušetří se za kemp a naftu/benzín)
2) Bude-li někdo chtít lézt cestu Via M. Speziale, která je fakt nádherná, může se mu hodit si ji na tohle pidifilmu prohlédnout. (odkaz na článek o ní je k nalezení v souvisejících článcích)

Od roku 2003, kdy byl zařazen, si ho stáhlo 419 zájemců, takže nejspíš to přece jen někoho zajímá, i když je pravda, že z filmů vystavených na Fotobance je stahovaný nejméně (nepočítám Polínko, které bylo zařazeno do nabídky až letos)
V popisu je celkem poctivě napsáno, co film obsahuje, takže se můžeš kvalifikovaně rozhodnout, jestli ho stahovat, nebo ne. Kromě toho jsou tu i komentáře, kde můžeš vyjádřit svůj názor a varovat tak opstatní čtenáře :-) Od toho tu komentáře jsou.

Samozřejmě nikomu neupírám právo kritizovat moje příspevky na lezci, a pokud uznám kritiku jako opodstatněnou, budu se snažit kritizovaný nedostatek odstranit. Nic není dokonalé a všechno se dá ještě alespoň trochu vylepšit. :-)

Takže ti děkuji za názor a přeji mnoho úspěchů i tobě.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
7c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189216)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Afilador De Cantos 7A+ Albarracín
Armin Tamzarian 6A+ Albarracín
La Tumbona 6A+ Albarracín
Big Cat Stand 8A+ Chironico
Ziegenstall 5+ Müglitztal
Nově komentované:
Iur 8B+ Cresciano
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca

 Nově v diskusi:
Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | 50 km SZ | Re: sledovat | Re: sledovat | Re: Trestní odpovědnost | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | Re: samozřejmě že zakládá | Re: sledovat | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (144)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (9)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (6)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
Boty Alpina na BC lyže | Boty Alfa GTX na BC lyže | lezení kuřim | Ledopád Bechyně | LAVINOVÝ VYHLEDÁVAČ | koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3538 
 Někdy ano 
 4054 
 Ne nepoužívám 
 3775 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.