LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
48.Bardas 10029
49.Hodeček 10025
50.S 10000
Bouldry:
48.Čech 9100
49.Jurečka 9100
50.Šlapák 9056
Hory:
17.Magič 3304
18.Louda 3282
19.Petr 3220

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199897 cest
Nové přelezy:
Krakonoš 7c+
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C

Stěny
Sokolovna TJ Sokol - Ledeč nad Sázavou
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou

Prodejny
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point Vaňkovka - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Canada trip 3. díl - Kicking Horse

video deník

Původní hornické městečko Golden, je dnes živé hlavně díky, blízkému horskému středisku Kicking Horse.

To se stalo naší další zastávkou na cestě do Nelsonu. Počasí se zmítalo mezi deštěm, sněhem a sluncem, zkrátka velké hory. To nás neodradilo od několika hodinového hřebenového treku. Mezi tím si Martin s Mírou užívali zdejšího skvělého bike parku. Po setkání s medvědem přímo na sjezdovce, naštěstí z bezpečné vzdálenosti, jsme chlupáče začali brát opravdu vážně. Paní z místního medvědince Grizzly Bear Refuge před naším výletem tvrdila, že je to v areálu resortu nepravděpodobné. Prý je tam na ně moc lidí. Pro Evropana tam přelidněno určitě nebylo, posuďte sami.




kamil   [úpravy] 10:02 15.05.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ?17:23:35 15.05.2012
jste tam jen na výletě, nebo tam i občas pracujete, nebo tam žijete?
janodpovědět 

 Závist20:40:52 15.05.2012
Hmm... závidím, mít tak peníze a čas tak koupím letenku a letím... pěkný
Ondřejodpovědět 

 Lezení?02:11:15 16.05.2012
No a co jako tim chtel autor sdelit?Kde je nějaký lezení??
blbodpovědět 

 Trocha malo07:22:26 16.05.2012
Nič v zlom, ale ten 1 min a 20 s dlhy úvod (v ka6dom diele to isté) v 4:20 dlhých videách si mohol autor odpustiť
Jaodpovědět 

 A co16:13:00 16.05.2012
A kde je lezení.Tohle patří na hedvábnou stezku a ne sem
majklodpovědět 
 Re: A co12:23:07 17.05.2012
Pohybuju se mezi lezcema, už asi tak 30 let a vždy mě bavilo že nejsou omezení. Jak vidím, není to vždy pravda. Skvělé na tom je, že autor si může dělat co chce, například, nemusí hned lézt na první šutr co najde na cestě. Tolik můj příspěvek k debatě. Díky všem za zájem o cestopis a vaše poznámky. Autor
kamilodpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189465)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Wanda 6a+ Mijas
Panchito 6a Mijas
Gusanitos 6a+ Mijas
Montenegro 8+/9- Geyikbayiri
Memory Of Giovanni L1 9 Geyikbayiri
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1777 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1912 
 Ne, uniklo mi to. 
 1656 
 Sleduji jen Adama. 
 1724 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.