LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
44.Zedek 10128
45.Kopáček 10113
46.Duchoň 10097
Bouldry:
44.Tran 9150
45.Zíma 9125
46.Skočdopole 9103
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199669 cest
Nové přelezy:
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Peter Hámor z Dhaulágiri: končíme a pokusy odkládáme do budoucna

Slovák Peter Hámor a jeho rumunští parťáci  ukončili další pokus o výstup novou cestou na Dhaulágirí a na kopci pro tentokrát končí a odkládají příští pokusy o výstup do budoucna. Uvedli to před chvílí na Petrově Facebooku.

"Snaha o prvovýstup nevyšla... Petra, Horiu a Mariusa na hrebeni znova zastavil silný vietor a otočil ich späť. Nakoľko predpovede počasia na nasledujúce dni sú už len horšie, prvovýstup sa musí odložiť do budúcna. Chlapci síce urobili kus ťažkej práce, ale počasie pracovalo celú dobu proti nim. Všetci sa už nachádzajú v základnom tábore, ktorý o niekoľko dní opustia.
Všetkým sa chceme poďakovať za podporu a za to, že ste držali palce."




Den před tím ještě psali, že přespali v táboře nad komínem pak se přesunuli těsně pod hřeben, kde si postavili stan na následující noc s tím, že ráno se uvidí, co dál.






Předchozí zpráva z 18.5.:

Peter Hámor z Dhaulágiri: opět vyrážíme nahoru


Slovák Peter Hámor a jeho rumunští parťáci opět vyrazili ze základního táboru nahoru, informuje poslední zpráva na Petrově Facebooku.

"Dnes chlapci vyrazili zo základného tábora. Uvidíme, aké počasie bude na hrebeni. Od toho závisí, či budú pokračovať vyššie," píše se ve včerejší zprávě:



O expedici jsme naposledy psali zde:

Peter Hámor z Dhaulágiri: kvůli větru zas dolů, čekáme na počasí

a před tím tady:

Peter Hámor z Dhaulágiri: nejnáročnější část je za námi

tady:

Peter Hámor z Dhaulágiri: kvůli počasí zatím výstup přerušujeme

tady:

Peter Hámor je ve stěně Dhaulágiri

a zde::

Peter Hámor je pod Dhaulágirí, kam chce vylézt novou cestou

sth   [úpravy] 21:00 20.05.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Sektor: Lorito
Crosstown traffic, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189405)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Morfologie 6A Rusava
Morfopád 6B+ Rusava
Vpravologie Nížká 6C Rusava
Vpravologie Vyšší 6B Rusava
Vodopádorovná 6A+ Rusava
Nově komentované:
Dírka 7A+ Maloměřice
Nad Odpadky 7C Maloměřice
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo
Www.trentinoclimb 5b Lago Di Lamar

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (28)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1730 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1856 
 Ne, uniklo mi to. 
 1601 
 Sleduji jen Adama. 
 1664 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.