LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
33.Hyžný 10263
34.Lachman 10260
35.Čech 10256
Bouldry:
33.Oliva 9409
34. 9406
35.Stadtherrová 9400
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25. 2332

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199332 cest
Nové přelezy:
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A
Indiánský 7C
Chilli 9
HO MIMOŇ 7c
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijská kvalifikace v lezení Budapešť - kvalifikace bouldry

Adam Ondra 2., Míša Smetanová 36. ...

V kvalifikaci boulderingu na olympijské kvalifikaci v lezecké kombinaci v Budapešti se dnes naši čtyři startující umístili takto: Adam Ondra 2., Michaela Smetanová 36., Martin Stráník 38. a Eliška Adamovská 40. Zítra bude kvalifikace lezení na obtížnost. Do sobotního semifinále se postupuje dle kombinovaného výsledku v obou disciplínách.

Výsledky viz:

ifsc.results.info


Adam Ondra, kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Budapešti © Lena Drapella/IFSC



Kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Budapešti © Lena Drapella/IFSC



Jde o druhou závěrečnou část olympijské kvalifikace v lezecké kombinaci boulderingu a obtížnosti. Více ve včerejším otvíráku:

Závěrečná olympijská kvalifikace v lezení od zítřka v Budapešti - s Adamem Ondrou a dalšími našimi +audio

Adam po bouldrové kvaldě uvedl na Facebooku:
"Skvělý začátek olympijské kvalifikace v Budapešti 🇭🇺 Bavil jsem se na všech 4 boulderech a 2 z nich se mi podařilo topnout 👊 A potom jsem svedl epický boj na boulderu č. 4, jednom z nejvíce spektakulárních boulderů, které jsem kdy na závodech lezl 👌
Dnes fakt 🔥 vedro, takže opravdu cením, že se místo konání závodů nachází v krásném, zeleném parku, který rozhodně pomáhá udělat zdejší žhavé klima snesitelnější..."


Viz post Adama Ondry na Facebooku po bouldrové kvalifikaci:



Post na Facebooku ČHS s komentářem po bouldrové kvalifikaci:



...

Standa Holec   [úpravy] 16:59 20.06.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Šance na postup. 21:46:27 20.06.2024
Kromě Adama, jak vysoko by museli ostatní zalezt, aby postoupili do dalšího kola? Topovat?
odpovědět 
 Re: Šance na postup. 23:30:45 20.06.2024
To přece záleží, jak zalezou ostatní a v jaké části cest se bude nejvíc padat. Martin s Míšou ztrácejí na 20. místo cca 20 bodů, tzn. museli by zalézt třeba o 7 tříbodových chytů líp. Asi se jim to nepovede, ale úplně scifi to taky není, oba teď mají lano lepší než bouldr.
Petrodpovědět 
 Re: Šance na postup. 08:47:02 21.06.2024
Makejte, jste skvělý, držím palce!!
Jirkaodpovědět 

 Gogo10:44:09 21.06.2024
Makejte, držíme pěsti!
Siodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189361)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dámy Majú Prednosť 7+ Súľov
El Gordo 5c Chulilla
Cool And The Gang 9- Lorüns
El Gordo 5c Chulilla
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Nově komentované:
Miguel Gómez 7a+ Chulilla
Káča 7 Medůvka
Maticový Počet 6B+ Vysoký Vrch
Koncert Pre Bubon A Sekeru 8/8+ Belá
Vlevo Od Goglione 7C Chironico

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (26)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1687 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1802 
 Ne, uniklo mi to. 
 1553 
 Sleduji jen Adama. 
 1603 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.