LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se držíš, nemůžeš spadnout!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199490 cest
Nové přelezy:
Kalter Bra 7C/7C+
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr
Šípkový Kr 9
La Poudre 8a
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C

Stěny
Spolkový dům - Vlašim
Gymnázium M. Koperníka - Bílovec
Singing rock caffé - Vysoké Tatry

Prodejny
HUDYsport - Praha 6
HANIBAL - Praha 2
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Projekce v Plzni v Divadle pod Lampou - Gasherbrum I

smallNejdříve bude tedy v pondělí 22.3. Mára Holeček a snad i náš horoprezident Zdeněk Hrubý, kteří (jak doufám:-)) povypráví o tom jak byli plzeňácí na společný expedici na Gasherbrum I skvělí apod. ...

Doporučuji vám účast, neboť, když se chlapci naposledy ukázali v Lampě, tak bylo veselo: viz. článek a fotogalerie.

http://www.gasherbrum.cz/cz/denik/prezili-jsme-prvni-premierovou-projekci-v-lampe.html

22.03. TRAVELLING - SEA OF DREAMS
Dokumentární shrnutí horolezeckého života Máry Holečka.
Sestřih z devatenácti expedic doplněný o popis jeho sólového výstupu na Gashebrum I, při kterém se autor chystá říct pravdu o této expedici. Nějak takhle si to popsal přímo Mára:-):

Bude sestavena z první části jako ohlédnutí za uplynulým desetiletím, kdy se mi povedlo uskutečnit devatenáct horoexpedic do různých koutů světa. Další část bude patřit loňské výpravě na již obehraný Gaš, při kterém jsem spolu se Zdeňkem dával pokus o prvovýstup a pak následně dokončil sólo hamti-hamtem až na vrchol.
Každý díl bude doprovázen mým vtipným slovním doprovodem, včetně obrázků a filmových šotů. Jako hlavní tahák večera můžeš uvést, že vše co do té doby bylo řečeno o expedici Humáč Oud-doriť, byla nestoudná lež a já jim můžu konečně nabídnout bez jakýchkoliv příkras holou,nepřibarvenou pravdu.     



V úterý 23.3. budou muset zase plzeňáci napravit ty pomluvy, které na nás uvalí Mára a Zdeňda :-) - je to již 6. a nejspíše skutečně na delší dobu poslední projekce v našem oblíbeném klubu

23.03. TRAVELLING - HUMI OUTDOOR EXPEDICE GASHERBRUM I 09
6. projekce travellingu o výstupu na osmitísicovku Gasherbrum
I.
Přeneste se s námi do neklidného Pakistánu, nekonečných horských údolí, na mohutné ledovce, pod majestátné štíty hor až na vrchol jedenácté nejvyšší hory světa Gasherbrum I (8086 m.n.m.) Uvádí Honza Trávníček (Tráva), Kamil Havlíček (doktůrek), Jakub Vaněk a Martin Liška (Lišin)

Na webu lampy www.podlampou.cz je možno si na obě projekce udělat rezervaci
Na našem expedičním webu www.gasherbrum.cz se můžete dozvědět jak jsem si rozbil hubu a koleno a spoustu dalších zábavných informací - budem ho v dohledné době upgrejdovat - přibydou fotky, videa apod.


plakat


A kde nás ještě můžete vidět?
21.3.2010 - Praha - Festival kolem světa - www.kolemsveta.cz - 19h
23.3.2010 - Plzeň - Divadlo pod
Lampou - www.podlampou.cz - 20h - 6.projekce
27.3. 2010 - Nahořany - Hospoda pod Kapličkou - www.nahorany.cz
31.3. 2010 - Beroun - Kavárna trochu
jinak
8.5. 2010 - Úterý (okr.Tachov) - venku v cca 21,30 - po místní turististické akci

Honza Tráva   [úpravy] 09:46 21.03.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189366)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Come Light My Sick Arete 7a Ulassai
Ogliastraman 6b Ulassai
Meze 5b Geyikbayiri
Grill Instructor 8+ Geyikbayiri
La Poudre 8a Les Lames
Nově komentované:
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo
Www.trentinoclimb 5b Lago Di Lamar
Unnamed 1 5b Lago Di Lamar
N.N.2 6a Lago Di Lamar

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (27)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1696 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1816 
 Ne, uniklo mi to. 
 1570 
 Sleduji jen Adama. 
 1618 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.