LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
9.Stráník 11202
10.Danda 11186
11.H2 11116
Bouldry:
9.Novák 10550
10.Mokroluský 10550
11.Kopecký 10525
Hory:
16.Najman 3723
17.Magič 3304
18.Louda 3282

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199958 cest
Nové přelezy:
SHARMUJ LO 7C
Francouzsk XIa
Krakonoš 7c+
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-

Stěny
Šutr - Liberec 17
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
RAJČE - Brno

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nová stěna mezi Mělníkem a Mladou Boleslaví

První lezecká stěna na Mělnicku a třetí ve středních Čechách byla v pondělí 21. 4. otevřena ve Mšeně.

Tělocvičné jednotě Sokol Mšeno se povedlo díky grantu od Středočeského kraje a řadě dalších sponzorů dokončit ambiciózní projekt. Stěna, která obepíná ze dvou stran jeviště mšenské sokolovny, je deset metrů vysoká, celková plocha je cca 180 metrů čtverečních, má 600 chytů a 24 lezeckých cest různé obtížnosti. Stěna je na první pohled rozdělena na dvě části. Jedna je kolmá, s cestami od III+ do VI a je zde i několik cest postavených pro menší děti. Druhá, větší část je převislá, s obtížností od V+ do VIII.

Stěna bude otevřena v týdnu od 17 hodin do 21 hodin, víkendy a lezení s instruktorem vždy po telefonické domluvě. Kontakty najdete zde na stránce stěny zde na stránce stěny. Děti do 12 let neplatí, mládež 12-18 let 40 Kč, dospělí 60 Kč za 2 hodiny.




Honza Bloudek   [úpravy] 23:02 04.05.2008Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 mseno14:30:03 05.05.2008
Byl jsem tam, stěna má dobrý profil jen by mohlo přibýt více težších cest
Andyodpovědět 
 Re: mseno19:46:15 05.05.2008
Souhlasim, stena je fakt pekna a nektere cesty taky a vic cest za 7 a 8 by ji jeste zlepsilo.Jen tak dal
Ondraodpovědět 

 mapa14:36:34 05.05.2008
Bude ta stěna taky zanesena do map? Když už tady jsou?
tacmudodpovědět 
 Re: mapa22:17:43 07.05.2008
Právě byla zanesena, doufám, že je to správně, díky a hore zdar.
 Standaodpovědět 

 No paráda19:09:56 05.05.2008
Hejou chlapci a devčata, pěkně vy... Super nápad a super počin... Až bude vůkol mokro určitě se stavim...
Kuba z kočičinyodpovědět 
 podtitulek09:20:38 31.10.2008
tak nevím nevím jestli 3. ve středních Čechách, ale fakt je, že některé stěny jsou klubové nebo školní, o jiných se málo ví, např. Beroun, Rakovník, Středokluky, u Kutné hory, Unhošť,...
Ale dobře že stěna je, když bude na Helfenburku mrzko, sjedu tam s dětima cestou dom, díkes!
martanodpovědět 

 Foto dne:
Sektor Globo Gym v Posázaví
Rituál soukromé reflexe, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189470)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SHARMUJ LOW Soft 7B Popova Skála
SHARMUJ LOW Hard 7C Popova Skála
Mrtvý Bod 6C Bystřička
— 1 -
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (35)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1792 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1936 
 Ne, uniklo mi to. 
 1680 
 Sleduji jen Adama. 
 1742 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.