LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
17.Svoboda 10790
18.Kalvas 10731
19.Kohout 10675
Bouldry:
17.Majdloch 10000
18.Chejn 10000
19.Bulička 9956
Hory:
14.Hess 4133
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199783 cest
Nové přelezy:
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Provide Wall - není v provozu - Dolní Chřibská
HoSPORT - Staré Hodějovice

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezecký festival - Frankenjura

16. do 19. června

O víkendu od 16. do 19. června se v Königsteinu v centru Frankenjury opět uskuteční festival lezení PETZL Frankenjura.



Osvědčenou open-air festivalovou lokalitou a centrálním místem setkání je venkovní bazén přímo na okraji Königsteinu, kde mohou všichni návštěvníci přenocovat ve svých stanech, autech nebo vanech, jít si zaplavat a poznat staré i nové přátele. Konají se zde i přednášky a koncert, ale hlavně je to odtud do skal jen pár minut.


Poster (hi res)

foto by © Frankenjura Kletterfestival


Speciálním vrcholem letošního lezeckého festivalu jsou určitě přednášky Seana Villanuevy, který vypráví o prvním sólovém výstupu na Fitz Roy Traverse, a Mélissy le Nevé, která jako první žena vylezla na legendární Action Directe (11). Tom Dauer bude předčítat ze své biografie Kurta Alberta a v sobotu večer zahrajte reggae kapela Jamaram.

Pozn:
Všichni jsou zváni k procházkám po areálu během horolezeckého festivalu, k prohlídce stánků vystavovatelů nebo ke koupání v přírodním koupališti. To vše je zdarma! Stejně tak koncert Jamaram v sobotu večer.
Jakmile se však zúčastníte nějakého programu (např. zhlédnete přednášku, zúčastníte se workshopu nebo strávíte noc v areálu přírodního koupaliště), žádáme vás, abyste nás podpořili příspěvkem na výdaje ve výši <>b5 € na den.
Za celý čtyřdenní lezecký festival včetně ubytování a všech přednášek tedy zaplatíte maximálně 20€.

Poplatek platíte na základě důvěry v kanceláři festivalu v karavanu Petzl Airstream. Neprovádíme žádné vstupní kontroly ani podobné!

Tímto příspěvkem dokážeme refinancovat malou část (cca 20 %) nákladů na festivalovou infrastrukturu (jako je pódiová a světelná technika, webové stránky, toalety, ostraha, posezení, moderování, záchranná služba) a na sportovce, řečníky a vedoucí dílen. Zbytek sponzoruje Petzl a další partneři.



Info na stránkách festivalu:

Petzl Kletterfestival

JirkaS   [úpravy] 08:49 16.05.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189452)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lumbago 7B Priedhorie
Hallway Creeper 6C+ Foxtown Boulders
Shadowland 6C+ Foxtown Boulders
The Claw 6B+ Foxtown Boulders
Black Sox 6B+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (32)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1764 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1898 
 Ne, uniklo mi to. 
 1638 
 Sleduji jen Adama. 
 1704 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.