LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199814 cest
Nové přelezy:
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MPM III. kolo - VÝSLEDKY

lezení mládeže na obtížnost

smallV sobotu 16. 5. 2015 proběhl na lezecké stěně Flash Wall v Olomouci závod v lezení na obtížnost – III. kolo Moravského poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 117 závodníků a závodnic, kteří soutěžili v pěti věkových kategoriích.

Závodníci měli připravených 10 soutěžních cest v obtížnostech 4 až 9– klasifikace UIAA postavené od Krkavce a Kuby Dvouletého. Soutěžní cesty určené pro kategorie E – C předlezla Markétka Janošová a cesty pro kategorie B a A nám předvedl Kuba Dvouletý. Každá kategorie musela zdolat 4 soutěžní cesty, které rozhodly o vítězích.



Výsledky ve III. kole MPM

Kategorie „E“ (2007 a mladší) – dívky
1. Janošová Mariana – HK Orlová/HO TJ Baník Karviná; Salewa
2. Bartošová Mia – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
3. Králiková Ema – Vertikon Zlín

Kategorie „E“ (2007 a mladší) – chlapci
1. Šikula Jaroslav – HO Adrenalin Prostějov
2. Skoupý Samuel – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
3. Pernička Martin – Rocky Monkeys, Sokol Brno I

Kategorie „D“ (2005 – 2006) – dívky
1. Gendová Karolína – „Korcle“ – Tendon Blok Ostrava
2. Pařilová Valerie – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
3. Benešová Elena – HO Vrchlabí

Kategorie „D“ (2005 – 2006) – chlapci
1. Slovák Daniel – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
2. Panenka Jerzy – Alpika Fpinka Wroclaw (PL)
3. Pešák Martin – Rocky Monkeys, Sokol Brno I

Kategorie „C“ (2003 – 2004) – dívky
1. Dvořáková Kateřina – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
2. Plšková Adéla – ZŠ Vsetín – Luh
3. Králíková Nikola – Vertikon Zlín

Kategorie „C“ (2003 – 2004) – chlapci
1. Babača Čeněk – HO Příbor
2. Mikulec Martin – Vertikon Zlín
3. Houštěk Jindřich – HOVRCH Nové Město nad Metují

Kategorie „B“ (2001 – 2002) – dívky
1. Prokešová Simona – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
2. Deuserová Anna – HO Rebel Pustiměř
3. Žalská Daniela – HK Orlová/HO TJ Baník Karviná, Vilikus, Tendon Blok Ostrava

Kategorie „B“ (2001 – 2002) – chlapci
1. Holík Rostislav – HO Studénka
2. Nebojsa Jindřich – Kuřim
3. Kletenský Filip – HO Příbor

Kategorie „A“ (1999 – 2000) – dívky
1. Ondřejová Jana – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
2. Vymlátilová Natálie – Rocky Monkeys, Sokol Brno I
3. Spáčilová Kateřina – SPL Pustiměř

Kategorie „A“ (1999 – 2000) – chlapci
1. Chytil Martin – HO Lipník nad Bečvou při SVČ
2. Skočdopole Jakub – HO Lipník nad Bečvou při SVČ
3. Mikuš Rostislav – „Korcle“ Tendon Blok Ostrava







Veškeré výsledky z III. kola závodu a celkové výsledky po 3. kole závodu naleznete na www.flashwall.cz.


Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další návštěvu na finále MPM konané 10. 10. 2015 opět na lezecké stěně Flash Wall.

V neposlední řadě bychom chtěli taktéž poděkovat všem sponzorům za věcné dary pro vítěze: CT climbing technology, Makak, Restday, Rock Point, Everest a Paramit.

Sponzors

Flash Wall   [úpravy] 10:30 19.05.2015Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Regionální poháry18:23:30 20.05.2015
Stabilní vysoká účast na závodech Moravského poháru jasně dokazuje správný záměr existence regionálních pohárů, o které bylo dávno a od počátku Už od vzniku tehdejšího Lanex Cupu) usilováno. A je nabíledni, že přispívá k nacházení a rozvoji talentů a jejich uplatnění v Č.P.
HonzaKodpovědět 
 Re: Regionální poháry01:31:01 21.05.2015
Jenže nezdůrazňuješ tu nejdůležitější věc - peníze. Vy jste chtěli regionální poháry po ČHS. Svaz Vás poslal do kopru a peníze na to nedal. A přesto regionální pohár je a kvalitní. Takže jednoznačné plus pro ČHS. Máme tu regionální pohár a bez svazových výdajů. A pak že to nejde. Teď ještě zrušit U14, však oni si to rodiče a stěny nějak zařídí, svaz si nechá pár závodů ČP a je to. Závody se pořádají a 3/4 nákladů jsou ušetřeny. Gratuluji ČHS k fajn systému.
odpovědět 
 Re: Regionální poháry22:12:12 24.05.2015
Honzo ahoj, kašli na svazáky, ať si dělají, co chtějí, my je už k ničemu nepotřebujeme. Dnes už to vědí všichni, kterých se to týká. Každému soudnému člověku je totiž zřejmé, že je poněkud zvláštní, když jednu z hlavních činností, ke které se ČHS hlásí, si musí jeho členové organizovat sami ČHS navzdory.
Dnes už je situace zcela opačná. Dnes už by nás rádi měli zpět pod svými křídly, respektive rádi by, abychom jim dělali reklamu, ovšem dnes už k tomu není jediný důvod.
Jiří Babačaodpovědět 
  Re: Regionální poháry07:50:46 25.05.2015
Jen taková otázka na okraj - proč by měl mít ČHS zájem vás mít pod svými křídly a proč byste mu měli dělat reklamu?

Třeba to tak je, jen mi uniká důvod. Ať uděláte sebelepší závody a pohár, tak ta děcka stejně skončí u ČHS, pro účast na U14 nebo ČP už je přihláška v ČHS povinná.

Já to, bohužel, vidím naopak. Ty jsi svazu úžasně ulehčil práci, protože zadarmo a bez nutnosti nákladů pro ČHS zabezpečuješ jednu ze základních svazových činností. Tvoji radost a pýchu bych sdílel v okamžiku, kdy bys tu budoval ČHS konkurenci, to ale neděláš. Zatím jste pouze dokázali, že svaz měl pravdu.
odpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189454)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pfeilerweg VI Oybin
Gewitterweg VI Oybin
Lumbago 7B Priedhorie
Hallway Creeper 6C+ Foxtown Boulders
Shadowland 6C+ Foxtown Boulders
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1770 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1904 
 Ne, uniklo mi to. 
 1651 
 Sleduji jen Adama. 
 1717 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.