LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
10.Danda 11186
11.H2 11116
12.Klapal 11100
Bouldry:
10.Mokroluský 10550
11.Kopecký 10525
12.Popovský 10400
Hory:
18.Louda 3282
19.Petr 3220
20.Nešvera 3129

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200047 cest
Nové přelezy:
Přeplácává 7C
Gofio Aska 7b+
Los Merend 7b
Super Cant 8a
La Bandida 8a
Ratikon 8a
SHARMUJ LO 7C
Francouzsk XIa
Krakonoš 7c+
Kataplof 7c+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Contest 2002

závody

Nultý ročník série bouldrových závodů začíná...

Dne 30.11. v 9 hodin ráno začne na Brumlovce bouldrový závod, který by měl býti první vlaštovkou svého druhu v České republice.
Závod proběhne uprostřed haly na Brumlovce na spešl věži, která bude mít základnu 2x2 metry, výšku 4 metry a zajímavé profily.Závodu se může zúčastnit každý kdo si troufne na bouldry postavené Zlomocným Pokemonem Andrejem AIX a Přeukrutným Chorchelem Oliváčem :)

Poleze se stylem kvalifikace a finále, kde na Vás budou čekat čtyři bouldry a ve finále až pět kousků. Ceny pro finalisty jsou pouze věcné, zato však v hodnotě asi 80 tisíc kaček. Účast na závodech přislíbila téměř celá česká špička a měli by přijet i pašáci ze Slovenska, chybět by neměl ani Tom Mrázek.

Během závodů promítne Pepe svoji cestu do Peru (kvalitní ozvučení zajištěno :) ). Po závodech se rozpoutá zábava, kterou budou doprovázet během večera tři kapely.Jedna z nich jsou Easy Aidś (zpívá a o show se stará Ondra Korytenský) další kapely Vám upřesním během týdne,ale můžete se těšit na zupa zábavu.

Jinak bych ještě doplnil, že o celých závodech bude točit ČT dokument, který se odvysílá zatím v neznámý den a čas v televizi.Hlavní partnery akce jsou Ocún A Rockpillars, Volny@ a spousta dalších, které vyjmenuju později.

Takže koukejte v sobotu přijít, zazávodit a podpořit závody, které se uskuteční příští rok na náměstích...


Oliváč   [úpravy] 10:06 14.11.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Pivo?
A bude tam snadno dostupný alkohol? Jestli ne, tak se budu muset přihlásit do závodu:)
Zapsal: Bída, 10:58:58 14.11.2002
 Občerstvení
Občerstvení bude v baru vedle stěny. Ten pak zavře v 18:00 hodin a občerstvení bude v hale Brumlovky.Takže na svý si přijdou jak alko tak nealko pitci.
Zapsal: Oliváč, 11:58:53 14.11.2002
 GENIáLNí
Myslim, že to je a bude superpodařená akce. Ten, koho napadl nápad udělat bouldrový závody v hale, kde je stěna s lanem, je fakt geniál.:-D Už se na to doooost těšim, protože to bude určitě supr podívaná. Takže ať kouká přijet co nejvíc borců a borkyň.
Zapsal: Miro, 17:08:27 14.11.2002
 
Zupááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Těšim se jak cip!!!!!!!!!!!
Doufám, že nám Bídák bude krejt záda!!!!!!!!
Zapsal: Luk, 21:51:42 14.11.2002
 Pro Luka
Budu maskován a Tebe sejmu jako prvního. Půjdeš do Gulagu do Šťávovo fabriky!
Zapsal: kpt. Bída, 08:54:21 15.11.2002
 
dá se tam někde chrápat?já jen když vytuhnu pod stěnou, esi to nebude někomu vadit
Zapsal: osman, 12:14:06 15.11.2002
 
....................vyrábět ten bílej sajrajt???
To si ty ruce rači vlastnoručně uhryžu!!!!!!!!!!!!
Zapsal: Luk, 22:52:37 15.11.2002
 Ale Luku?!
Koukej namágovat, nebo Ti to při závodě ustřelí a vyfoukneš mi poslední místo a o to bych přišel opravdu nerad. Je nějaká cena útěchy za "červenou lucernu"?
Zapsal: Bída, 09:24:54 26.11.2002
 BIAŁOŃ
CZEŚĆ CZY MOZECIE MI PODAĆ NUMER DO WASZEGO SKLEPU RED POINT W TEPLICACH BO MUSZE KUPIĆ BUTY ANASAZI VELCRO 39 CZESĆ PISZE Z GDYNI
Zapsal: MAREK, 23:24:52 07.01.2003
 KuyPufhVrTv
YznZ0L Hey, thanks for the blog post.Thanks Again. Cool.
Zapsal: CvYPhBHPtGEjkDn, 10:24:07 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Sektor Globo Gym v Posázaví
Rituál soukromé reflexe, 8-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189483)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Prtko Jistič 7+ Chřenovice- Podhradí
Kankikawa 6c+ Cuenca
Dolores 7a Cuenca
Equipo Piranha 6c+ Cuenca
Colector De Dolor 6b Cuenca
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Co tady pořád plácáš za historické nesmysly? | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (40)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1806 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1950 
 Ne, uniklo mi to. 
 1696 
 Sleduji jen Adama. 
 1757 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.