LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
50.S 10000
51.Čáň 9954
52. 9915
Bouldry:
50.Šlapák 9056
51.Šolc 9050
52.Černý 8934
Hory:
19.Petr 3220
20.Nešvera 3129
21.Slavíček 3060

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199934 cest
Nové přelezy:
SHARMUJ LO 7C
Francouzsk XIa
Krakonoš 7c+
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Adam Ondra zkouší těžký projekt Excalibur v Arcu

Adam Ondra zveřejnil nové video ze svého loňského pokusování v těžkém projektu Excalibur v Arcu. Ve videu se objeví také Stefano Ghisolfi a Jakob Schubert, kteří se rovněž snaží o zdolání tohoto legendárního projektu, píše Adam v upoutávce k videu.

Viz upoutávka:



A vlastní video:




Standa Holec   [úpravy] 10:49 31.01.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Top Rope20:13:23 31.01.2023
U toho skoku tam má cvaklý presky!
Tak snad si to napíše na Top Rope!!!
LLodpovědět 
 Re: Top Rope20:42:07 31.01.2023
top ne )))
okoodpovědět 
 Re: Top Rope21:59:15 31.01.2023
Normálně lezl odspodu a zapínal. Jen si seskočil na šutr sklepnout a tady na tom záběru se zase vrátil a pokračoval. Za mě v poho.
odpovědět 
 Re: Top Rope09:07:24 01.02.2023
Tak jestli jsi koukal pořádně, může si zapsat leda AF.
Pe.odpovědět 
  Re: Top Rope09:45:22 01.02.2023
Podle videa ani to ne, páč to nedolezl.
tah-sha-tungaodpovědět 
 Re: Top Rope11:29:44 01.02.2023
To jsou zase dementní úvahy :-(. To o co se Adam snažil není plnohodnotná cesta, ale postupný krok k Excaliberu. Stefano to třeba leze odshora - dolézá až nahoru a snaží se začínat níž a níž. Spíš je škoda, že to Adam balí. Chápu, že v krátkých extrémních cestách je vyšší šance, že rozhodne krok, který někomu nesedí, ale je to další známka toho, že doba Adamovy suverenity postupně končí.
Petrodpovědět 
  Re: Top Rope12:04:03 01.02.2023
Adamova éra jednou určitě skončí. O tom není pochyb. Ale už si ji pár let užívá a pravděpodobně ještě pár let užívat bude...
Hurvajzodpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189470)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SHARMUJ LOW Soft 7B Popova Skála
SHARMUJ LOW Hard 7C Popova Skála
Mrtvý Bod 6C Bystřička
— 1 -
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1786 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1932 
 Ne, uniklo mi to. 
 1674 
 Sleduji jen Adama. 
 1738 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.