LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7240

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1127886 cest
Nové přelezy:
Primerisim 7c
Plaquistad 8a
Primerisim 7c
Gofio Aska 7b+
Ange De L´ 9
Olympos Ga 10
Kara Elmas 9+/10-
Metallica 9+/10-
Peatón Del 7c
Dobrák Od 8A+

Stěny
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5
ZŠ Planá - Planá

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

T. Mrázek nejlepším lezcem světa

Pro rok 2004

Na stránkách 8a.nu, které jsou zaměřeny na sběr informací o přelezech a lezeckých výkonech,

ze kterých pak sestavují žebříček, byl Tomáš Mrázek vyhodnocen nejlepším lezcem na světě za uplynulý rok. Na prvním místě v kategorii žen se umístila španělka Josune Bereziatu.
Přestože průběžný žebříček je sestavován výhradně z výkonů na skalách.(tento rok vlastně na prvním místě skončil Patxi Usobiaga, Tomáš má za ním několik bodíků ztrátu) K prvnímu místu Tomášovi zřejmě pomohly výkony v závodech.
Což by mělo být samozřejmé, neboť lezec, který se aktivně zůčastňuje závodů světového poháru, nemůže z časových důvodů jezdit tolik na skály.

Takže velká gratulace našemu světovému šampiónovi.

Dalším lezcem, který se dokonce vtěstnal do desítky nejlepších lezců na světe, je Rosťa Štefánek. To je také naprosto unikátní umístění. Opět gratulujeme.

Lezec.cz   [úpravy] 22:51 04.01.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 gratulace23:03:07 04.01.2005
gratulaci i ode mě.
Honza Handrejchodpovědět 

 Jasně12:42:52 05.01.2005
Češi vědí, že je Tomáš nejlepší, už dlouho. Teď už to alespoň ví už celý svět. Zaslouží si to, je fakt borec.
Dalasodpovědět 

 kluci, jste dobří :-)12:45:04 05.01.2005
Graluju všem a jen tak dál!!!
crazyodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189225)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaquistador 8a Chulilla
Bílý Rys 9 Ťažká Dolina
Scorpio 5c San Vito Lo Capo
Grand Silence Frisé 6b Mouries
Normální Cesta 1 -
Nově komentované:
Levá Cesta V Hrubá Skála
Iur 8B+ Cresciano
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca

 Nově v diskusi:
Mařenka | Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:

 Kde to vře:

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Lano Tendon | Lyže a boty | Cepín Nanga Parbat | Telemrk pinové vázáni | PRODÁM spací pytel SirJoseph Lopping II 900 | Boty Alpina na BC lyže | Boty Alfa GTX na BC lyže | lezení kuřim | Ledopád Bechyně |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3734 
 Někdy ano 
 4311 
 Ne nepoužívám 
 4059 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.