LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Volf 11553
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Černý 8432
2.Sejbal 8423
3.Groš 7240

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5847 lezců
1197146 cest
Nové přelezy:
Prymula 7C
La Bonne C 7b+
Niapas Dea 8a+
La Bella P 8b
Torito L1+ 7b
La Marcian 7b
Aromas De 7b+
Lloricas 7c
El Remanso 7c+
Space Time 7b

Stěny
ZŠ Bolatice - Bolatice
Masacre Room - České Budějovice
BoulderClub Brno - Brno

Prodejny
HUDYsport - Liberec
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra na tiskovce zve na svěťák v Praze

a spolu s manželkou Ivou pomáhají rodičům v krizích

Pozvání na pražský závod světového poháru v boulderingu, který začne tento pátek ráno na Letné kvalifikací mužů, bylo hlavním tématem dnešní tiskovky s Adamem Ondrou, pro něhož půjde o poslední závod kariéry v této disciplíně. Jak řekl novinářům, minimálně by rád postoupil z kvalifikace do sobotního semifinále. 

Spolu s Adamem se představila lezkyně Michaela Smetanová, která by se také ráda dostala do semifinále, ale protože se hlavně věnuje lezení na obtížnost, nemá velké očekávání.

Podle předsedy ČHS Jana Bloudka, coby představitele hlavního pořadatele, se vstupenky na závod prodávají podobně dobře jako na předcházejících dvou ročnících, ale ještě nějaké volné lístky jsou.

Harmonogram akce:
Pátek: kvalifikace – vstup zdarma
Sobota: Semifinále a finále mužů
Neděle: Semifinále a finále žen

Zde se vstupenky prodávají:

ticketportal.cz


Michaela Smetanová, Adam Ondra a Jan Bloudek na dnešní tiskové konferenci v Praze



V druhé části tiskovky si k Adamovi přisedla jeho manželka Iva a oba spolu s ředitelkou společnosti pro zdravé rodičovství Aperio Janou Pěchovou představili tento charitativní projekt, jehož ambasadory se Iva s Adamem nedávno stali. Ve výzvě veřejnosti se snaží na sociálních sítích zpropagovat projekt, který pomáhá rodičům v krizových situacích.


Iva Ondra, Adam Ondra a Jana Pěchová prezentují na dnešní tiskové konferenci charitativní projekt společnosti pro zdravé rodičovství Aperio


Zde je Adamova a Ivina výzva na Facebooku:





Jan Bloudek, Míša Smetanová a Adam Ondra pózují fotografům na dnešní tiskové konferenci



Iva Ondra, Adam Ondra a Jana Pěchová před fotografy a kameramany


Standa Holec   [úpravy] 16:45 03.06.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 titulek11:06:47 04.06.2025
Hugo uz je tak velkej?
joudaodpovědět 
 Re: titulek13:06:53 04.06.2025
A bude se v charite rozdavat Mixitacky adventni kalendar zdarma?
odpovědět 
  Re: titulek14:07:37 04.06.2025
Ach jo, nepřejícnost a závist na to dojedeme...
odpovědět 
  Re: titulek15:36:28 04.06.2025
Kazdopadne mas moznost vidiet nazivo top co mate v Cechach, zrejme dlho nieco podobne uz neuvidis. Len ci ta mamina pusti a ci ti da na autobus, alebo ty by si v jeho pozicii robil nieco inak? Asi hej, ved ty si ten noname co lezie 12c, vyhral vsetky preteky do roku 2030 a nic k zivotu nepotrebuje.
Paloodpovědět 

 Hugo, Adam a Aperio16:00:39 04.06.2025
Hugo je velkej

Adam je dobrej

Aperio ma smysl, zkusenost z prvni ruky...

Tak misto kecu sup fandit Adamovi a kdyz neco poslete Aperiu  https://wakawai.com/fundraising/ 444d461d-e62e-4284 -cd5b-08dd7d8d0eab (2x mezera) tak mate sanci si s Adamem zalezt osobne :)
Adamodpovědět 

 Video05:11:55 05.06.2025
Škodaže v té upoutávce ve dvou větách neřekli o co se jedná, ale zřejmě to video je vytržené z nějaké širší prezentace.
Na zítřek držím pěsti!
odpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
Monte Cofano 657 m
 Databáze cest:
Všechny cesty (189231)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Torito L1+L2 7b Mula
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
No Name 7a Mula
Pájaro Fósil 6c+ Mula
Powerband 8A/8A+ Rudawy
Nově komentované:
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla
Mandibula Batiente 7c+ Siurana
Sabrina 7b Mula
Sabrina 7b Mula

 Nově v diskusi:
Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Lyže na lezení | Doubek | Re: Lyže na lezení |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | DVD | Re: Pěkná podívaná | Re: Pěkná podívaná |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (181)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (17)
Český pohár 2026 v boulderingu 1. kolo (12)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (4)

 Nově v inzerci:
Rukavice Black Diamond Torque, vel. L | Kalhoty Salewa JONA SW, softhellové, pánské, vel. XL - NOVÉ! | Kalhoty Dynafit TLT GORE-TEX Overpants Men, vel. XL - NOVÉ! | Prodám skialp lyžáky Salomon | La Sportiva Top Nepal 47 | Cepiny BD fuel | Boty | Spacák Nanok | Moon Board 2017 | Hilleberg Jannu |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 42 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 50 
 Ne, uniklo mi to. 
 44 
 Sleduji jen Adama. 
 39 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.