LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
44.Zedek 10128
45.Kopáček 10113
46.Duchoň 10097
Bouldry:
44.Tran 9150
45.Zíma 9125
46.Skočdopole 9103
Hory:
23.Bernard 2632
24.Opice 2510
25. 2332

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5851 lezců
1199463 cest
Nové přelezy:
Unknown 8A
Katerina C 7c+
Škubánek 7C+ tr
Šípkový Kr 9
La Poudre 8a
Petrohrads 8A
Baikonur 8A+
Powerstrip 7C
Vlevo Od G 7C
Nobody Ist 8A

Stěny
Vertigo lezecké centrum - Bratislava
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
Makak LBC - zrušena - Liberec

Prodejny
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Valence bez Mrázy

Tomáš Mrázek se omluvil z následujícího podniku SP ve francouzské Valence. Dnes tedy odjíždí pouze Soňa Hnízdilová a Tereza Kysilková.

Z důvodu celkové únavy se z dalšího podniku Světového poháru, který se uskuteční tento weekend ve Valence nezúčastní Tomáš Mrázek s tím, že se chce pečlivě připravit a namotivovat na zbývající závody ve slovinské Kranji, čínském Shenzenu a skotském Edinburgu.Dnes tedy odjíždí pouze Soňa s Terkou a mohou se těšit na údajně nejkrásnější stěnu (ENTERPRISE) ve Francii s těmito parametry: výška: 14m, šířka 21m, převislost: 16,5m! Vzhledem k účasti celé světové špičky a navíc 15ti francouzek to nebudou mít v boji o finálové umístění jednoduché.Vzhledem k jejich letošním výsledkům však nejsou určitě bez nadějí.
O průběhu závodu budu všechny fandy závodního lezení průběžně informovat.

O2   [úpravy] 13:08 28.10.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 SP15:03:02 28.10.2003
Drzim palce.
JirkaSodpovědět 

 Valence23:21:47 29.10.2003
I já držím palce,atˇjim to vydá na finále.
Kulihrachodpovědět 
 Re: Valence12:39:48 01.11.2003
Hoj Kuldo, prosím pošli mě na sebe kontakt, chtěl bych na Vijágru 2004 nějaký tvoje origoš hrnky!
Hoj Houmy.
Houmyodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189366)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Come Light My Sick Arete 7a Ulassai
Ogliastraman 6b Ulassai
Meze 5b Geyikbayiri
Grill Instructor 8+ Geyikbayiri
La Poudre 8a Les Lames
Nově komentované:
Nagual 7B NÖ
Due Piccoli Pilastri 6 San Paolo
Www.trentinoclimb 5b Lago Di Lamar
Unnamed 1 5b Lago Di Lamar
N.N.2 6a Lago Di Lamar

 Nově v diskusi:
Jak je to s pamětníky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (27)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1695 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1816 
 Ne, uniklo mi to. 
 1569 
 Sleduji jen Adama. 
 1618 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.