LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
31.Sejbal 10331
32.Chejn 10324
33.Schockherr 10300
Bouldry:
31.Šťastný 9600
32.Svoboda 9478
33.Kümmel 9450
Hory:
3.Groš 7768
4.Zaoral 7172
5.Skopec 6511

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194587 cest
Nové přelezy:
Tequila Su 7c+/8a
Enforico 7b+/7c
End Of Sil 7b
Enforico 7b+/7c
Seven Live 8a
Gecko Slal 7c
Beatbox 7b+
Paraplanis 7c
Midnight L 7C+
Sissyfuss 8A+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Stefano Ghisolfi v projektu v italské Sperlonze

Video z lezení těžkého projektu v jeskyni Grotta dell'Arenauta v lezecké destinaci u moře v italské Sperlonze zveřejnil Ital Stefano Ghisolfi. Podívejte nejen na lezení ve 20m stropě, ale i na atmosféru této populární lezecké oblasti na jih od Říma, vyhledávané zejména v zimě.



Oblast v průvodcích na Lezci:

Sperlonga

Standa Holec   [úpravy] 19:37 30.01.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tutti21:38:58 30.01.2022
Ále to bylo pěkný, chvilka napětí šustění stránek jestli se mezi sponzory konečně neobjeví i hanibal, moře teplo afro, prdelka, kapsičky v převise..
Jujodpovědět 

 .21:48:43 30.01.2022
Sympatickej borec co při lezení neječí jak kdyby mu rašplí projížděli řiť. Paráda!
Steveodpovědět 
 Re: .21:07:21 31.01.2022
Možná, že je takový sympaťák i proto, že na anonymních diskuzích pravděpodobně (no však víš, anonymní diskuze...) nepoužívá hlášky typu že někdo při lezeni ječí, nebo neječí "jak kdyby mu projížděli rašplí řiť". Pokud ale jsi Stefano a naučil ses česky, abys mohl na lezci psát s přezdívkou začínající stylově taky na "Ste " nenávistný hlášky o lidech, co při lezení křičí :D, tak to je sice na Itala cool, ale o 100% míň sympatický. Pokud nejsi Stefano, je to nejenom nesympatický, ale taky necool...
Milan Hrdinaodpovědět 
  Re: .08:44:07 01.02.2022
Co je na tom příspěvku nenávistného? Vy woke lidi už jste citlivý snad až moc ne?
odpovědět 
   Nejasný myšlenkový pochod20:28:30 02.02.2022
No já hlavně nepochopil ten jeho myšlenkový pochod. Peklo budiž milosrdné. Jo a co to je to woke lidé? To je pohlaví?
odpovědět 
    Re: Nejasný myšlenkový pochod12:58:42 03.02.2022
No já si to taky hledal.. woke(probuzení) je nějaký moderní trend, kdy musí být všude dostatek černých, teplých, obojetných a ještě se sem tam musí spálit nějaká kniha o otroctví nebo strhnout socha. Indiáni s Gotwaldovem byli proti tomuhle čajíčci
odpovědět 

 ??23:52:10 30.01.2022
Tvl, ta jeskyně se jmenuje Grotta dell'Arenauta, resp. ( Grotta del L'Arenauta ). Ne Grotta Dell Areonauta !!!
ttodpovědět 
 Re: ??07:22:15 31.01.2022
Opraveno.
 Standaodpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
Ciudad perenken, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188930)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Leche Paterna 7a+ Jaén
Gecko Slalom 7c Leonidio
Paraplanisi 7c Leonidio
Aquí No Nos Dejan Aparcar 6a+ Sella
Now It's History 6c/6c+ San Vito Lo Capo
Nově komentované:
A Kuku, Panie Kruku 7c+ Szczytnik
Working Class Hero L1 7c Olympos
Pungitopo 8c+ Red Point Wall
Pungitopo 8c+ Red Point Wall
Sinter Synphonie 6b Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
nesedlo to... | Moc hezký fotky | Re: Sestup GG | Re: Nebavilo | Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (27)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (10)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1589 
 Někdy ano 
 1671 
 Ne nepoužívám 
 1675 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.