LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
21.Kalvas 10731
22.Lukášek 10703
23.Kohout 10675
Bouldry:
21.Šípek 10000
22.Chejn 9950
23.Košťál 9950
Hory:
12.Procházková 4592
13.Abt 4462
14.Šuraba 4132

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197245 cest
Nové přelezy:
The Arete 8A
Big Cat 8B+
Big Cat St 8A+
Electric A 8B
Delusion O 8B
Ouroboros 8A
Beta 8A
Otuzbir 9
In Memory 9
Elbe 9

Stěny
Le Blok - Ostrava 1
DDM Domino - Hronov
V 16 - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: 1. díl ze série o cestě Adama Ondry za olympijským snem

První ze čtyřdílné série dokumentárních filmů s názvem Beyond Focus o dvou letech své přípravy na olympiádu zveřejnil včera na Youtube Adama Ondra.

"„Kdyby nebyla olympiáda? Pravděpodobně bych se závody skončil“. 👊 Co pro Adama znamená závodit? Je to ego? Show? Nakolik cesta k lepšímu „já“? Adam v úvodní epizodě představuje své vnitřní motivace k rozhodnutí zúčastnit se olympiády.
Více než dva roky byl filmový štáb při pádech a vzestupech jedné z největších osobností současné lezecké scény, a mohl tak zachytit jedinečné okamžiky přípravy Adama Ondry na olympiádu Tokio 2020,"
píše se v upoutávce k prvnímu dílu.

Zde je. Má cca 14 minut:



Další tři díly mají být zveřejněny na internetu vždy po týdnu ve středu - 8. prosince, 15. prosince a 22. prosince 2021.

O seriálu jsem psali před týdnem zde:

Adam Ondra: Trailer k novému seriálu o cestě za olympijským snem

Standa Holec   [úpravy] 08:49 02.12.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pekny, ale21:14:01 03.12.2021
Je to docela pekny, pusobivy, ale na me moc presladly a vyumelkovany. Videjka s Magnusem jsou, dle meho nazoru, lepsi. Ale jak se rika, proti gustu zadny disputat ;).
Fandaodpovědět 

 Vypnutí komentů21:40:24 05.12.2021
Co takhle zvážit zapálení komentářů?
Koho furt zajímají něčí posrané ALE názory?
Zapalte homointelektuální přestřelky!
Vzpoura, vzpoura!



Ondraodpovědět 

 Road to Tokio 22:39:39 05.12.2021
Nekonečný příběh o neúspěchu do Tokia nekončí, ještě muže byt pokračování Perfekto Mundo.
odpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
7c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189213)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Big Cat Stand 8A+ Chironico
Ziegenstall 5+ Müglitztal
Slabčákova Varianta 9- Rudice
Insanity Of Grandeur 8B+ Chironico
Superspreader 7a Siracusa
Nově komentované:
Iur 8B+ Cresciano
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca

 Nově v diskusi:
Tri cesi zahynuli pod lavinou - Styrsko | Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách |

 Nové komentáře:
Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | 50 km SZ | Re: sledovat | Re: sledovat | Re: Trestní odpovědnost | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy | Re: samozřejmě že zakládá | Re: sledovat | Re: Kruhy se nedaji normalne koupit-výmluvy |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (144)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (9)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (6)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
Boty Alpina na BC lyže | Boty Alfa GTX na BC lyže | lezení kuřim | Ledopád Bechyně | LAVINOVÝ VYHLEDÁVAČ | koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3538 
 Někdy ano 
 4051 
 Ne nepoužívám 
 3772 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.