LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
47.Janošová 10068
48.Hyžný 10066
49.Jeřábek 10059
Bouldry:
47.Čech 9150
48.Zíma 9125
49.Skočdopole 9103
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Černý 4920
12.Procházková 4592

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1195044 cest
Nové přelezy:
Parabolt-M 7b
L' Edipo 7b/7b+
Harder Tha 7c
Winterpleš 7C+/8A
Pumping On 9+
Estilo Oni 7c
Acrovatis 7c+
Jolly Jump 8A
Katil Kim 9+/10-
Ouroboros 8A

Stěny
Le Blok - Ostrava 1
ZŠ Dukelská - Příbor
boulderingjicin - Jicin

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kalymnos Climbing Festival

Calymnos Climbing FestivalLezecký festival na populárním řeckém Kalymosu propukne pod již zítra, vrcholit bude o víkendu. Takže, nejste-li už na cestě, je nejvyšší čas si zabukovat letenku.





Setkání se špičkovými lezci ve stále populárnější lezecké destinaci, nese v názvu jméno hlavního sponzora The North Face Kalymnos Climbing Festival, láká především na slunečné počasí vhodné pro lezení, dobrou atmosféru slušící pohostinnému Řecku, ale i řadu známých jmen.
Na programu jsou, pochopitelně vedle lezení a lezeckých soutěží, zejména filmové projekce včetně premiérových, besedy a setkání se známými horolezci, kteří zde budou prezentovat své poslední, zejména expediční projekty a další pouťové atrakce.

Calymnos Climbing Festival


The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


A s kým si, až předvede své lezecké umění na závodech, můžete na Kalymnosu tentokrát zalézt? Bude tady např. James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA), Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fischhuber (AUT), Anna Stöhr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Nevé (FRA), Klemen Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Piotr Schab (PL), Nina Caprez (SWI), Matilda Söderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) či Sasha DiGiulian (USA).

A pokud už neseženete letenku, můžete festivalové dění sledovat alespoň na Facobooku, nebo prostřednictvím přímých přenosů a reportáží, které slibuje The North Face Journal. Vysílání začne zítra, a mělo by zachytit veškeré hlavní festivalové dění.

Calymnos Climbing Festival


Logo The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


Odkazy:
The North Face Journal
Kalymnos Climbing Festival na Facobooku
Stránky ClimbKalymnos.com



Tomáš FRANK   [úpravy] 17:53 09.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nejvyssi cas uz asi byl10:34:04 10.10.2013
Obvykle se akce takoveho typu oznamuji s vetsim predstihem :-) Ale i tak diky za info. To uz fakt nestihnu.
Ondraodpovědět 
 Re: Nejvyssi cas uz asi byl10:38:25 10.10.2013
Ale no tak. Koho zajímá Kalymnos Climbing Festival, jedna z nej akcí na světě, ten o ní informaci nepotřebuje :-) A kdo o ní doteď nevěděl, stejně by na ní nejel i kdyby tady visela už od srpna :-)
odpovědět 
  Re: Nejvyssi cas uz asi byl09:55:16 12.10.2013
Jen by me zajimalo, jestli tam bude taky tolik stanku jako v Teplicich :).
odpovědět 
   Re: Nejvyssi cas uz asi byl13:49:44 12.10.2013
Na Kalymnos Climbing Festival je mraky lidí celého světa lezecké závody na skalách večerní párty prostě komerční záležitost se vším všudy,ale nikomu z místních ani lezcům to nevadí, protože pro místní lidi je to prostě obživa a jsou rádi, když se tam lezci vracejí hojném počtu.
odpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
Atalaxia, 7a
 Databáze cest:
Všechny cesty (188972)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
20 Años De Diferencia 6c Leonidio
Elegancia 7+ Dolina Zeleného Plesa
Chain Lane 6a+ Sierra De Toix
Short And Sweet 5c Sierra De Toix
Malaspina 6c+/7a Cucala
Nově komentované:
November Rain Ext. 8+ Beycik
Mpoumpis The Man 7b+ Leonidio
Freedom For Boğaziçi 9 Geyikbayiri
Who Dares Wins 7b Leonidio
Skrč Se V Rytme 7A+ Josemit Bouldery

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Realita? | Dík | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Re: nesedlo to... | Re: Sestup GG | Díky! | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé |

 Kde to vře:
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (3)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)

 Nově v inzerci:
Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1797 
 Někdy ano 
 1930 
 Ne nepoužívám 
 1896 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.