LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Černý 4920
12.Procházková 4592

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194899 cest
Nové přelezy:
Domates 8+/9-
Naytiri 8a
The Rabbit 8A
Aumax 7C
Game Of Th 7b
Komilator 8A
Miauu 9
Crosta P&# 7c
Avance Can 7c
First Klaa 9

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Silvestrovské Hejnice potřinácté

Pár slov a výsledků z posledních letošních závodů na stěně v Hejnicích.
Silvestrovské Hejnice potřinácté...
Asi posledním lezecký podnikem před koncem roku jsou  Silvestrovské závody v Hejnicích. Leze se na obtížnost, jsou vypsány celkem čtyři kategorie – chlapci a dívky do 15 let, ženy a muži . Po rozšíření stěny se letos závodníci dočkali i nového (značně převislého) profilu, chleba se však tradičně lámal v malých chytech na konci stropního trámu.  Celkem sem přijelo více než 70 účastníků, poprvé také skupinka lezců z polské Strzegomi. O pohodu před i po výkonu se staral dobře zásobený bufet.
Mezi dívkami (a posléze i v kategorii žen, „postaršení“ se zde povoluje) kralovala děčínská Lucka Hrozová, která své soupeřky přelezla o řádný kus stěny.  V kategorii chlapců do 15 si stejně dobře vedl Zdeněk Melichar (Hejnice), na druhého v pořadí měl k dobru více než 2 metry.  V ženách se objevily známé tváře z mládežnické kategorie, pouze dvě lezkyně byly starší patnácti let (a nebylo jim to moc platné...). Muži lezli dvojkolově, 10 nejlepších postoupilo do finále. O zpestření celého závodu se již poněkolikáté postaraly  „Kočky Liberec“, kromě estetických zážitků ze stěny stálo za shlédnutí i jejich taneční vystoupení v bufetu. „Jiřinka Doudlebová“ dolezla ve svých přiléhavých šatičkách až do finále. Tam mezi nejlepšími rozhodovaly centimetry, nejvíce sil měl a nejdále se na trámu dostal J.Havel (Jablonec), i když ani jemu se nepodařilo pokořit celou finálovou cestu. Vítězem podkategorie  veteránů (nad 40 let)  byl zde jediný zapsaný kmet Míra Kareš z Liberce.

Přehled nejlepších :
Dívky do 15 let : 1) Lucka Hrozová Saltic, Singing Rock
  2) Eliška Karešová Slavia Liberec
  3) Aneta Hyvlová LK Prachov
Chlapci do 15 let : 1) Zdeněk Melichar Hejnice
  2) Vít Lachman LK Prachov
  3) Libor Hroza Saltic, Singing Rock
Ženy : 1) Lucka Hrozová Saltic, Singing Rock
2.-3.) Eliška Karešová Slavia Liberec, 
          Aneta Hyvlová LK Prachov
Muži : 1) Jan Havel Makak Jablonec
  2) Mors Potůček Česká Lípa
  3) Zdeněk Lank Liberec
  4) Mateusz Mikoszik DKW Strzegom
  5) Vláďa Svítek Česká Lípa

Pořadatelé by chtěli touto cestou poděkovat sponzorům závodů, a to firmám DirectAlpine Liberec, Hudy Sport Liberec, Lakro Praha, Lanex Bolatice, Makak Jablonec, Salewa Semily, Saltic Zlín, SingingRock Semily,  TrekkingSport Mnichovo Hradiště, Triop Zlín. Bez jejich přispění by tyhle závody asi nebyly...
Kompletní přehled výsledků najdete (hned jak se mi povede je tam dát)na www.horohejnice.webzdarma.cz

Kaspiny   [úpravy] 08:24 31.12.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kočky Liberec08:37:54 09.01.2003
Jako doplnění k článku o Silvestrovských závodech v Hejnicích přidávám pár foteček (http://houzev.adm.vslib.cz/kocky/index.htm) z této již tradiční akce našeho odddílu Kočky Liberec. Pro ty co tam nebyli, nebo si to matně pamatují, připravujeme video, které dokumentuje taneční vystoupení v baru. Letos tam pojedem a už předem upozorňuji, že se je na co těšit. Tak pěknej rok.
Michal Pešíkodpovědět 
 Huuustyyy08:38:43 09.01.2003
Neuvazujete o predstaveni Travesty show na lane, z kterym byste objizdeli zavody v Cechach?
Fuckerodpovědět 
  Sháním práci13:07:26 09.01.2003
Nepotřebujete ještě nějaký učinkující? Mám krásný nohy. (hladce oholený)
Vencaodpovědět 
 Je to hnus fialovej10:05:30 09.01.2003
Líbající se transvestiti, eeee, to je teda něco.
Blijákodpovědět 

 Foto dne:
Cennet
Working Class Hero L1, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (188953)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Via Veccia - Left 6b+ San Vito Lo Capo
Panemmerd L1+L2 7c+ Palinuro
Donna Livia 6a+ Palinuro
Panemmerd Variante 6c Palinuro
The Rabbit Sit 8A Chironico
Nově komentované:
Skrč Se V Rytme 7A+ Josemit Bouldery
Dumlupinar 7- Geyikbayiri
Luna 7a Il Systeme Solare
Alogaki Ext. 7c Leonidio
Arabesk 8 Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Díky! | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Zachráněni již podruhé | Re: nesedlo to... | 8b+ 8c nebo 9c |

 Kde to vře:
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1725 
 Někdy ano 
 1835 
 Ne nepoužívám 
 1805 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.