LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)
Zimní olympiáda (06.02)

Žebříček
Cesty:
40.Winter 10179
41.Novotná 10168
42.??? 10166
Bouldry:
40.H2 9309
41.Kümmel 9300
42.Zímová 9203
Hory:
23.Nešvera 3129
24.Slavíček 3060
25.Novák 2688

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5847 lezců
1197156 cest
Nové přelezy:
Nobody Ist 8A
Santoku 8B
La Nave Va 7C+
Jungle Boo 7C
Iur 8B+
The Dagger 8B+
The Dagger 8B+
Confession 8B+
Komilator 8A
Souvenir 8A/8A+

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Ostrava
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vltavská žula

Nově zpracovaný průvodce na Vltavskou žulu k dostání v Oborách v restauraci " U Vandasů " nebo v kempu na Rovišti.

Při vyprodání bude průběžně dodáván. Časem se objeví i v Hudy sportech v Praze. Obsahuje Roviště, Velkou, Kamýk, Skály u Borové stěny, Pakostu, Solenice, Hříměždice, Zvírotice, Županovice, Čertovo kopyto a Klobouček. Přibližně 150 nových cest.

Ptí   [úpravy] 11:17 03.07.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 hospoda09:21:57 07.07.2005
V hospodě jsme se včera ptali. Museli ho odvezt, ale za týden ho zase budou mít. Vysvětlení proč, jsem nepochopili.
Kulasekodpovědět 
 Re: hospoda18:18:22 07.07.2005
v campu jsou.
odpovědět 
  Re: hospoda19:40:39 08.07.2005
V Oborách se nedohodla obsluha a majitel hospody jestli je tam budou prodávat, takže tam asi nebudou vůbec. Jsou ale v campu na Rovišti a ode dneška i v Hudy sportu na Andělovi a na Náměstí republiky.
Ptíodpovědět 
   Re: hospoda12:15:52 14.07.2005
No nevím, průvodce jsem si prohlídnul v Hudáči na Republice a moc se mi nelíbil, to že to bude normoš papír, to jsem čekal i to že to bude zas kroužková vazba, ale že to celkově bude hůř zpracované než co jsem si udělal já sám a že nákresy budou taky dosti roztodivné, to už jsem vůbec nečekal :-(, upřímně, to co jsem si vytáhnul z lezce a nechal svázat za pár korun je 100x lepší než to co Hudáč za 200Kč prodává!
PS. pěkný papír, pěkná vazba průvodce na Srbsko a spol. stojí jen 150Kč!!!
DOFodpovědět 
    Re: hospoda18:25:16 22.04.2007
Ten průvodce na Srbsko a spol. to máš na mysli Český Kras od Petra Reshe?
 Ramusodpovědět 
     Re: hospoda14:11:03 30.06.2008
tak ten průvodce Krasu od Reše je skoro dobře udělanej a díky za něj, ale ta vazba zase tolik dobrá není. Ale má to výhodu, že když ho vezmu podtřetí na skály, vypadnou listy a potom si můžu každou skálu svázat zvlášť, nebo si ofotit jenom srbsko a nosit ho pod skálu a škrtat cesty a čmárat dokud mi nezmokne.
 martanodpovědět 
    horoprůvodci v ČR14:22:10 30.06.2008
Divím se, že je tolik moc oblastí a klasických! který skoro průvodce nemají, nebo mají jen hrozný seznam cest. Co se týče mne tak vazba či cena nehraje roli, použitelnost díla však velkou!
Nabízím pomoc, ale malovat dobře neumím, leda bych to obkreslil z fotografie.
Dle mého dobře udělaný průvodce by měl mít popis přístupu a parkování, nějakou drobnou větu o historii (třeba: bacha vylezl to tu algena nebo Bělina, Špek,...) a něco o jištění a ochraně, celkové schema oblasti(to je ta stánka se zahnutým rohem co se často používá) vše podle rozsahu díla, většinou stačí 1 str.
No a potom na každý straně obrázek (+ zakreslený linie a jistící body) a pod ním cesty seřazené jak jsou vedle sebe v reálu + popis!, každá cesta tak řádek.
Stylyzovaný orázek, nebo obrázek bez znázornění skalních tvarů a jistících bodů nic moc. Seznam názvů cest, zvláště pokud jsou delší, je bez slovního popisu taky na dvěvěci.
 martanodpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
7c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189204)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Nave Va 7C+ Cresciano
Iur 8B+ Cresciano
Follame IXb/IXc Prachov
Il Dissoluto 6c San Vito Lo Capo
Pravá Krajní Varianta 7 Vernířovice
Nově komentované:
Souvenir 8A/8A+ Chironico
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | Re: On se někdo diví ? | Ťulíci na skále a laně. | X | Re: samozřejmě že zakládá | Re: samozřejmě že zakládá | Re: On se někdo diví ? | Re: samozřejmě že zakládá | Re: On se někdo diví ? | Re: Trestní odpovědnost |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (128)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (9)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
lezení kuřim | Ledopád Bechyně | LAVINOVÝ VYHLEDÁVAČ | koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 3403 
 Někdy ano 
 3863 
 Ne nepoužívám 
 3624 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.