LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
4.Štípek 11869
5.Širůčková 11747
6.Nespoutaný 11625
Bouldry:
4.Pochman 11000
5.Novák 10903
6.Stráník 10800
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198856 cest
Nové přelezy:
Pipis & Po 8+/9-
Pistolník 7C/7C+
Pai Mei 7C
Guapa De C 7c
Mnich 9-
Popeye 7C
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Willenberg 8A
Teamwork 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tráva je po treku kolem Everestu covid pozitivní

a v karanténě v Káthmándú

Nejspíš na treku kolem Everestu se covidem nakazil Honza Tráva Trávníček, který je nyní s přítelkyní Miri v karanténě v Káthmándú. Mají lehký průběh nemoci, píše Tráva na Facebooku. O rozšíření covidu v Everest basecampu jsme psali před pár týdny. Mezitím se rozšířil covid i v základním táboře pod Dhaulágiri, kde leze s druhy Slovák Peter Hámor.

Nicméně jeho výprava má základním tábor o 4 hodiny chůze dál nad oficiálním basecampem, a tak jsou všichni v pořádku a zdraví. Podle poslední zprávy byli včera  v C3 ve 6 400 m.

Covid pozitivního Trávu citovalo Aktuálně: "Přinesli jsme si to s nejvyšší pravděpodobností z Everest treku. V základním táboře se mluví už o desítkách případů a bohužel se to tam šíří. A navíc tam jsou na to i podmínky, chladno, suchý vzduch, minimální sociální distanc."

Viz:



Peter Hámor o situaci infirmoval zde:



O výstupu pak naposledy včera:



O covidu pod Everestem jsme psali zde:

Z tisku: mezi horolezci na Mount Everestu se rozšířil covid

O výpravě Petra Hámora tady:
Peter Hámor opět vyrazil na Dhaulágirí na pokus o novou cestu

Standa Holec   [úpravy] 14:12 09.05.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189347)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Xarandonga 7c Cuenca
H 8a Cuenca
Eliminatoria2 7a Cuenca
La Nina Bonita 8a Olba
Cache Cache 6b+ Manikia
Nově komentované:
Káča 7 Medůvka
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (23)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1665 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1753 
 Ne, uniklo mi to. 
 1520 
 Sleduji jen Adama. 
 1571 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.