LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Desátá rozhodne.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
29.Jungling 10366
30.Adamovska 10340
31.Sejbal 10331
Bouldry:
29.Stribrny 9684
30.Urubčík 9625
31.Šťastný 9600
Hory:
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754
19.Najman 3723

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5841 lezců
1194907 cest
Nové přelezy:
Bir Sey Mi 8+/9-
Domates 8+/9-
Naytiri 8a
The Rabbit 8A
Aumax 7C
Game Of Th 7b
Komilator 8A
Miauu 9
Crosta P&# 7c
Avance Can 7c

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rockstars.cz

Rádi bychom vám představili nové stránky - projekt - Rockstars.cz. Stránky zaměřené na profily lezců, jejich výkony, myšlení a plány.

Budou zde rozhovory, fotky, videa a představení nejen české lezecké špičky. Jde o zmapování lezeckého vývoje, myšlení a osobnosti jednotlivého lezce. Neznamená to však, že se bude prezentovat pouze lezecká špička. Do vznikajícího souhrnu lezců se může zapojit v podstatě kdokoliv. Stránky by měly být motivační pro jednotlivé skupiny lezců. V různých profilech může najít motivaci a vzor začátečník stejně jako pokročilý. Zároveň bude zajímavé sledovat vývoj z lezce začátečníka na lezce profíka, atd.

V současné chvíli je na Rockstars aktivních přes 40 profilů a dalších 100 je připraveno.

Založení profilu lezce je vcelku jednoduché:
Na hlavní stránce kliknete na Registrace a vyplníte všechny povinné údaje. Poté se ocitnete v adminu vašeho profilu. Zde je podrobný návod, co vše můžete do profilu zadávat a jak se o profil starat. Ke spuštění vašeho profilu jsou na začátku povinné tyto údaje:

- Vyplnit všechny povinné pole v sekci Info
- Vyplnit první kolo Otázek a odpovědí
- Vyplnit alespoň 5 Přelezů
- Vyplnit alespoň 6 fotek do Fotky - Galerie - Info

Rockstars.cz spolupracují se serverem Lezec.cz a deníčky lezců jsou propojeny. Tedy při zadávání cest do přelezů zadáváte cesty na Lezce, kde pokud ještě nemáte založený deníček se vám automaticky založí. U lidí, kteří již na Lezci deníček mají založený dříve než profil na RS se deníček musí spárovat ručně a to se správce stránek pokusí vždy co nejrychleji udělat. Po splnění všech kritérií nutných k založení vlastního profilu lezce se profil dostane do čekací fáze, z které ho zaktivní správce Rockstars.


Ukázka profilu na Rockstars.cz


Otázky a odpovědi se budeme snažit minimálně jednou do roka aktualizovat, ale už bude pouze na vás zda budete či nebudete odpovídat. Budeme pro vás také pravidelně připravovat rozhovory, do kterých se můžete ovšem zapojit i vy! Můžete se vzájemně vyzpovídat a rozhovor přeposlat správcům RS.


Ukázka Top přelezů generovaných ze zadaných cest na Lezec.cz


Věříme, že vás stránky budou bavit a že zde najdete inspiraci a lidi podobného smýšlení.

Případné dotazy zasílejte na olivac@boulder.cz nebo na SmrzMichal@seznam.cz

RS   [úpravy] 00:26 28.03.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 !10:37:36 28.03.2006
Výborně !
TuCHiodpovědět 

 zbodany dotaz15:21:59 28.03.2006
Proc je stejne bodu za RP a PP - viz. Nely Kudrova a ti kolem..???
odpovědět 
 Re: zbodany dotaz15:43:13 28.03.2006
Top přelezy, které se generují pro Rockstars z výstupů na Lezci nerozlišují styl přelezu a řadí lezce, kteří mají na Rockstars profil, podle klasifikace nejtěžší přelezené cesty.
V klasickém žebříčku na Lezci lze zvolit, zda se má styl přelezu započítávat.
 hopodpovědět 
 Re: zbodany dotaz16:30:03 28.03.2006
5b sem 5b tam, mnohem zajimavejsi je 2 a 6 misto Pena a dvakrat seste misto Cokina:)
l.odpovědět 
  Re: zbodany dotaz18:45:38 28.03.2006
To je jen ukázka, ted už řebříček vypada jinak.
JIrkaSodpovědět 

 Konecne poradnej web21:04:04 30.07.2019
Chtel bych podekovat za tento paradni pocin. Diky.
Jirkaodpovědět 

 Foto dne:
Cennet
Working Class Hero L1, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (188953)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Via Veccia - Left 6b+ San Vito Lo Capo
Panemmerd L1+L2 7c+ Palinuro
Donna Livia 6a+ Palinuro
Panemmerd Variante 6c Palinuro
The Rabbit Sit 8A Chironico
Nově komentované:
Skrč Se V Rytme 7A+ Josemit Bouldery
Dumlupinar 7- Geyikbayiri
Luna 7a Il Systeme Solare
Alogaki Ext. 7c Leonidio
Arabesk 8 Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne |

 Nové komentáře:
Díky! | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: Zachráněni již podruhé | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: 8b+ 8c nebo 9c | Re: nesedlo to... | Re: Zachráněni již podruhé | Zachráněni již podruhé | Re: nesedlo to... | 8b+ 8c nebo 9c |

 Kde to vře:
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (1)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1726 
 Někdy ano 
 1837 
 Ne nepoužívám 
 1807 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.