LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
46.Duchoň 10097
47.Jeřábek 10059
48.Bardas 10029
Bouldry:
46.Zítková 9103
47.Jurečka 9100
48.Šmejkal 9100
Hory:
17.Magič 3304
18.Louda 3282
19.Petr 3220

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1199036 cest
Nové přelezy:
Indiánský 7C
Do Sedel 7C+
Láskyplné 8A
Lež A Nená 9+
The White 7b
Pistolník 7C/7C+
Pistolník 7C/7C+
Altos, Gua 8a
La Bandida 8a
Niapas Dea 8a+

Stěny
ZŠ Choceň - Choceň
HOKOK Sport Kladno - Kladno
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště

Prodejny
Green sport - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

18.10.2003

V sobotu 18.10.2003 se uskutečnil již tradičně na Polínku druhý ročník Polínského psa. Akce, která nemá v dalekém okolí obdoby.

Nejprve se všichni sešli u teprve nedávno znovu objevených skal Polínko, trochu se popolezlo, ale hlavně se opět uskutečnil nevídaný závod Polínský pes, kdy se všichni ženou jako šílení od silnice ke skalám. No a světe div se, ten kdo doběhl první, tak vyhrál. Já jsem tedy nebyl ani mezi běžícíma ani mezi přihlížejícíma, ale myslím, že stejně zase vyhrál pes.


Algena předává diplomy

No a navečír se všichni přesunuli do nedaleké country hospody/stodoly ve vesnici. A tam už jsem teda byl. A bylo to tradičně velký. Účast byla sice o něco slabší než minulý rok, ale hlavní persony (Algena, Maruška, Vaník, Neznámá lezkyně, John a další a další alegorické vozy) přítomny byly a to bylo hlavní. Pivo teklo proudem, kytary a bendža hrály sice falešně, ale o to víc nahlas (naštěstí je většinou svým řevem Algena s Johnem přeřvali) a písně jako: Ua, Ua, Ua aáááá Uauauaááááá Uaáááááá Ua aááá zněly až do brzkého rána.


Filozofické debaty na téma život, vesmír, bůh a vůbec někdy po půlnoci


Ráno se posnídalo pivo a rum a jelo se domů. Takže zase za rok.

(Fotos by Standa)

Hop   [úpravy] 10:30 27.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 A co intervjuk?11:37:52 27.11.2003
Nebude?
sekodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189351)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Heart Of Darkness 6c+/7a Tonsai
Tiger Queen 7b Tonsai
The White Crow 7b Tonsai
Aer Und Schteil 7a Tonsai
Xarandonga 7c Cuenca
Nově komentované:
Albatros 7 Rejštejn
Ratikon 8a Chulilla
Káča 7 Medůvka
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (25)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1672 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1757 
 Ne, uniklo mi to. 
 1529 
 Sleduji jen Adama. 
 1580 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.