LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
50.S 10000
51.Čáň 9954
52. 9915
Bouldry:
50.Šlapák 9056
51.Šolc 9050
52.Černý 8934
Hory:
19.Petr 3220
20.Nešvera 3129
21.Slavíček 3060

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199934 cest
Nové přelezy:
SHARMUJ LO 7C
Francouzsk XIa
Krakonoš 7c+
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-

Stěny
ZŠ Kladruby - Kladruby
Klub Dubina - Litoměřice
Hannah Outdoor Centrum - lezení v ledu - !stěna zbourána! - Tanvaldský Špičák II

Prodejny
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ice Climbing Test Day 2017

21. 1. 2017 Vír na Moravě -reklama-

SINGING ROCK a GRIVEL vás po loňské pauze zvou do Víru na 6. ročník ledolezecké akce Ice Climbing Test Day, kde budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si cepíny, mačky, šrouby, sedáky a další hardware těchto výrobců.

KDE: Ledová stěna Vír na Moravě
KDY: sobota 21. ledna 2017

Loňská „zima nezima“ ledolezení nepřála a tak se tato již tradiční Vírská testovačka nekonala. Letos to ale všechno pořádně doženeme.

PROGRAM - Sobota 21. 1. 2017:

- 09:00-21:00   Lezení pro veřejnost na ledové stěně ve Víru
- 10:00-18:00   Testování cepínů, maček, šroubů, úvazků a hardwaru od značek SINGING ROCK a GRIVEL
- 11:00-12:00   Workshop lezení v ledu I. s horským vůdcem UIAGM (základní techniky lezení v ledu, vybudování jistícího stanoviště, vrtání abalakových hodin)
- 12:00             Soutěž ICE (vrtání abalakových hodin)
- 14:00             Prezentace do soutěže Handicap Climb (lezení s jednou mačkou)
- 14:30             Soutěž Handicap Climb
- 15:00-17:00   Workshop lezení v ledu II. s horským vůdcem UIAGM (pokročilé techniky, zajímavosti z lezení v ledu)

Testovací den je zdarma, platí se pouze poplatek za vstup na ledovou stěnu. Cena za pobyt na stěně je 150,- Kč pro registrované horolezce (ČHS) a 200,- Kč pro neregistrované.

Stav ledu si můžete prohlédnout na on-line kameře z ledové stěny ve Víru.

Program je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé lezce. Veškerý materiál na testování bude poskytnut zdarma, pouze bude vybrána záloha (OP, ŘP nebo jiný doklad) na zapůjčené věci. V případě, že testovací produkty budou rozebrány, je možno využít půjčovnu materiálu přímo na ledové stěně.

Věcné ceny. Zajímavý program. Jedinečná příležitost. Takže...? Neváhej a zasekávej!

Více informací na: +420 775 282 029

a Ice Climbing Test Day 2017

Změna programu vyhrazena.

Na setkání s vámi se těší
SINGING ROCK a GRIVEL Team

plakát

   [úpravy] 10:07 18.01.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pecka13:11:09 18.01.2017
určitě jedu a moc se těším!
Willhemodpovědět 

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189470)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
SHARMUJ LOW Soft 7B Popova Skála
SHARMUJ LOW Hard 7C Popova Skála
Mrtvý Bod 6C Bystřička
— 1 -
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1786 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1932 
 Ne, uniklo mi to. 
 1673 
 Sleduji jen Adama. 
 1738 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.