LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198843 cest
Nové přelezy:
Guapa De C 7c
Mnich 9-
Popeye 7C
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Willenberg 8A
Teamwork 8A
Xarandonga 7c
H 8a
La Nina Bo 8a

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Radek odkládá K2

Radek Jaroš po opakovaných problémech s hojením omrzlin a po další operaci odkládá svůj výstup na poslední osmitisícovku na rok 2014.

Fotogalerie nejen z poslední operace si můžou silnější nátury prohlédnout na Jarošovo stránkách, nebo FB. Radek to sice letos zkoušel rozchodit, ale natrénovat pro himalájskou sezónu už nestihne.

Radekjaros.cz

Co k tomu dodat, obrázky sem ani nebudu vkládat. Sice vzniká unikátní dokumentace z léčby omrzlin, ale tohle bych nikomu nepřál. Drž se chlape!

Marťan   [úpravy] 13:59 25.02.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Au, au14:37:38 25.02.2013
Au,au jen si vzpomenu na ty obrázky na přednášce. Brzké uzdravení a návrat do hor!
Véčaodpovědět 
 Re: Au, au15:44:38 25.02.2013
A co Tráva? Pojede?
odpovědět 
  Re: Au, au17:26:57 25.02.2013
Četl jsem u něho, že pojede na běžky přemýšlet, je to čerstvý... Radek už snad bukoval letenky.
martanodpovědět 
  Re: Au, au18:04:55 25.02.2013
nepojede bez sefa :-) - nekam jo, ale zatim nevi kam, napise vcas na www.honzatrava.cz ci na ten dabelsky FB "honza trava travnicek"
Honza Travaodpovědět 
  Re: Au, au18:10:27 25.02.2013
... jo a myslim, ze rok 2014 je lepsi numero na K2 nez 2013 - takze nam mozna rok odklad prinese stesti :-) a Radkovi se podari dokoncit KORUNU
Honza Travaodpovědět 

 Vyhrivane boty.19:56:15 25.02.2013
Bezne vybaveni dnes,  na to jste zapomneli?
Martas.odpovědět 

 Rok 2014 je lepší22:28:47 25.02.2013
Kdo nezažil omrzliny netuší jak dlouho se hojí a jak dlouho se ozývají. Někdy i 15 let. Snad to Radek ví a nechce přijít i o ten zbytek, za to ta "koruna" nestojí....
saboodpovědět 
 Re: Rok 2014 je lepší22:52:41 25.02.2013
Před časem , po omrzlině z Javoráků mi uřízli kus palce, půlku ukazováčku a kus malíčku na noze. Rok a měsíc po omrznutí jsme v zimě lezli Studlgrat a cestou jsem si nohy poléval horkým čajem. Prostě rok na zahojení je dost málo.
John, Plzeňodpovědět 
  Re: Rok 2014 je lepší09:37:03 26.02.2013
můžu potvrdit,měl jsem jen lehké omrzliny na palci u nohy,zahojilo se samo,ale ještě následující rok jsem to měl v zimě hodně citlivé.rekonvalescenci po amputaci si ani neumím představit.
josefodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189347)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Xarandonga 7c Cuenca
H 8a Cuenca
Eliminatoria2 7a Cuenca
La Nina Bonita 8a Olba
Cache Cache 6b+ Manikia
Nově komentované:
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | To brzy.. | Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (23)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1663 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1752 
 Ne, uniklo mi to. 
 1514 
 Sleduji jen Adama. 
 1571 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.