LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Zimní olympiáda (06.02)
Brno Boulder Cup 2026 (07.02)
SP ledy USA (20.02)

Žebříček
Cesty:
13.Churavý 11068
14.Bulička 11053
15.Šofránko 10981
Bouldry:
13.Chytil 10425
14.Kučera 10328
15.Pařík 10325
Hory:
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688
23.Bernard 2632

Výsledky
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
MČR v ledezení na rychlost (13.01)

Deníčky
5847 lezců
1197143 cest
Nové přelezy:
Niapas Dea 8a+
La Bella P 8b
Torito L1+ 7b
La Marcian 7b
Aromas De 7b+
Lloricas 7c
El Remanso 7c+
Space Time 7b
Ya Era Hor 7b
El Infiern 8b/8b+

Stěny
SOU technického - Frýdek-Místek
Stěna u Salesiánů - Praha 8
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Kontakt s osum ackem
Zdar Emkacko,
Tvoje pochyby o vykonech Martina Cermaka iniciovaly e-mailovou korespondenci s Jensen Larssenem jednoho z tahounu webu 8a.nu, ze ktere vyplynulo, ze jim uzkostlive jde o cistotu a fair play a ostrazite bdi, nad zapsanymi vykony. To znamena, ze zebricek , ktery vidime je jen spickou ledovce velkeho mnozstvi prace, mezi kterou patri sbirani doplnujicich informaci a jejich overovani ( samozrejme v ramci moznosti). V pripade opakujicich se pochybnosti z ruznych zdroju, ci dokonce dukazu o nepravdivosti nekterych tvrzeni, okamzite daneho lezce vyrazuji z zebricku. Jsem s nim nadale v kontaktu, takze i nadale, bude existovat propojeni naseho webu s 8a.nu a jsme pripraveni tlumocit jim dobre potvrzujici zpravy a pripadne pochybnosti.
Zapsal: JirkaS, 10:55:09 18.07.2001
 Pro pripadne vysvetleni
Dekuji moc za prikladnou snahu o vyjasneni nekterych stanovisek. Me pripominky pouze reflektuji osobni (muj) nazor na danou skutecnost. Zadam timto pres vasi domenu o vneseni svetla primo od zdroje (Martine, ozvi se a rekni mi, jestli jsem neduverivy blb nebo jestli si z tebe nekdo utahuje-jak to bylo v pripade Stefanek a nektere vystupy na 8a.nu). Myslim, ze samozrejme vykony Martina (mel jsem moznost pred casem se s nim setkat a lezli jsme tak na stejno) jsou extra-kvalita pokud jsou pravda, zlepsit se muze opravdu kazdy, ale po afere Blizevedla mam zduvodnitelne pochyby. Dekuji. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 16:52:26 18.07.2001
 Kontakty
Chtel bych jenom vyjadrit velikou radost, ze jsem byl primo kontaktovan od zdroje (Martin Cermak). MC slibil poslat fotky a dalsi "dukazni" material. Doufam, ze se vse vyjasni. Jsem take v kontaktu s Jensem z 8a.nu a doufam, ze pro priste se nam spolecnymi silami podari vcas vse vyjasnit. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:09:00 20.07.2001
 KjifUMdgNxMFYthD
olBUTB Thank you ever so for you article post.Really thank you! Want more.
Zapsal: WjqJlkCUvdFu, 03:03:30 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Natilik
7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (189231)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Torito L1+L2 7b Mula
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
No Name 7a Mula
Pájaro Fósil 6c+ Mula
Powerband 8A/8A+ Rudawy
Nově komentované:
Eisiges Klassenzimmer 4 Amertal
Eiland 7b+ Chulilla
Mandibula Batiente 7c+ Siurana
Sabrina 7b Mula
Sabrina 7b Mula

 Nově v diskusi:
Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Doubek | Re: Lyže na lezení | Doubek | Re: Lyže na lezení | Re: Lyže na lezení |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Pěkná podívaná | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (173)
Po pádu laviny v rakouských Alpách zahynuli 3 čeští skialpinisté (42)
Alex Honnold vylezl nejištěným solem namrakodrap Taipei 101 (12)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (10)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
ČHS upozorňuje na podmínky pro skialpy a ledolezení v Krkonoších (7)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)

 Nově v inzerci:
Prodám skialp lyžáky Salomon | La Sportiva Top Nepal 47 | Cepiny BD fuel | Boty | Spacák Nanok | Moon Board 2017 | Hilleberg Jannu | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Ladakh v srpnu | La Sportiva Mantra Chalk |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 30 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 31 
 Ne, uniklo mi to. 
 28 
 Sleduji jen Adama. 
 23 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.