LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
16.Novák 10881
17.Svoboda 10790
18.Kalvas 10731
Bouldry:
16.Širůčková 10156
17.Majdloch 10000
18.Chejn 10000
Hory:
25. 2332
26.Halašta 2307
27.Kulajta 2304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1199866 cest
Nové přelezy:
Kataplof 7c+
Ella Laraň 7b
Přepište D 7C
Kolébka Ži 8A
Chilli 9
Jedna Mozk 7C
Loli-X 10-
Zephyr 7c
Ukřižování 7C
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pomoc polskému horolezeckému svazu v podpoře ukrajinských lezců

Výzvu k pomoci polskému horolezeckému svazu v podpoře ukrajinských lezců zveřejnil český horosvaz. Hned z kraje ruské invaze na Ukrajinu se Polský horolezecký svaz ujal řady ukrajinských reprezentantů ve sportovním lezení, které již několik měsíců podporuje nejen po sportovní, ale také finanční stránce. To je ale nadále neudržitelné a tak žádají nás - lezce o pomoc, píše se stránkách ČHS.


"Polský horolezecký svaz drží v současné době ochranou ruku nad třiceti ukrajinskými reprezentanty. Zajišťuje jim plnohodnotné tréninkové zázemí a podmínky, ubytování i osobní podporu.

Aby i nadále mohli tyto sportovce podporovat, potřebují finanční pomoc, pro kterou uspořádali oficiální sbírku PZA4UA, na kterou můžete přispět pomocí polského crowdfundigového portálu."


Viz:

www.horosvaz.cz

Standa Holec   [úpravy] 07:17 06.12.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 PZA09:10:03 08.12.2022
Díky Standovi za sdílení i všem, kdo se rozhodnou přispět. Situace u Poláků začíná být finančně neúnosná a pokud se jim nepodaří sehnat dostatečnou podporu, říkali, že budou muset podporu ukrajinských lezců ukončit.
 hobl

 Foto dne:

Stará stanová kůže, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pertosse 5c Bastionata Di Boragni
No Credit 5b Kalymnos
Pfeilerweg VI Oybin
Gewitterweg VI Oybin
Lumbago 7B Priedhorie
Nově komentované:
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets
Dírka 7A+ Maloměřice

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Měřit stejným dílem | Re: čecháčství | Re: čecháčství | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Měřit stejným dílem | Re: Zanechme hysterie | Re: zrele na psychiatriu | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (34)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L | Goretexová bunda | Lezecké cepíny-Singing rock | Nové lezečky La Sportiva Solution Comp | Expediční spacák Sir Joseph Looping 1200 190 cm | lezení venku27.2.-2.3. |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1775 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1909 
 Ne, uniklo mi to. 
 1653 
 Sleduji jen Adama. 
 1721 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.