LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
27.Sejbal 10431
28.Černý 10375
29.Vlk 10356
Bouldry:
27.Horáček 9575
28.Obal 9553
29.Urubčík 9525
Hory:
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723
17.Magič 3304

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200159 cest
Nové přelezy:
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C
Přeplácává 7C

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon Cup Olomouc

Je to ostuda, článek z Pustiměře je už na světě a článek o prvním závodě letošního Tedon cupu zatím nikde. Je to ostuda, ale nikdo z nás není žádný psavec.

Žádáme tedy tímto o omluvu za pozdní dodání naší kolektivní práce.
Jako každý rok začaly přípravy na závody se začátkem týdne.  Po dopravě lešení ze školního sklepení do tělocvičny se všichni naši mládežníci vrhli na chyty, které bylo jako každý rok nutno sundat ze stěny a očistit. Tohoto úkolu se zhostili na výbornou (někteří na jedna mínus). Během týdne, už bez mládežníků, vznikaly během dohadování, přelézání i občerstvování závodní cesty pro dětičky i mládež do 16-ti let, kteří v sobotu kolem 8. hodiny kvalitně zaplnili tělocvičnu. Pro tentokrát jsme obtížnost cest odhadli dobře, takže mládežníci nekomplikovali rozhodování o nejlepších potřebou superfinálových cest. Snad jen nejmladší – do 10-ti let – a ti museli mít superfinálovky dvě. Holt, vždycky se najde někdo, komu podáte prst, a chtěl by celou ruku. No, na konec všechno dobře dopadlo a mohli jsme rozdávat ceny pro nejlepší. Výsledkové listiny jsou k mání na webu ČHS a myslím, že je není třeba nijak komentovat.
Po částečném uvedení tělocvičny do skoro původního stavu se spousta pořadatelů i pouhých přihlížejících vrhla na stěnu a pokoušeli cesty mládežníků. Jejich funění a vzájemné povzbuzování nebylo pro tvrdou muziku z bajkových a frírajdových videí (které neúnavně promítal Vikošek) skoro slyšet. Takže nám závodnická atmosféra vydržela asi tak do osmé večerní. Pak Prdelinka usoudil, že už si způsobil dostatečné bandasky a vydal pokyn ke sladění nástrojů. Tím začal poněkud opožděný Horovalentýn, ale to už je na jiný článek.
To by bylo asi tak vše, jenom bych vás všechny poprosil po přečtení tohoto našeho výplodu o minutu ticha za zkyslej guláš. Několik málo šťastlivců, kteří ho jedli v nezkyslém stavu můžou potvrdit, že se vydařil.
Dík, zdar za rok v Olomouci
Bin, úpravy Prdelinka












Bin   [úpravy] 23:53 09.04.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189498)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Korzo 4 Rusava
4 4 Rusava
Multikultivátor 5A Rusava
Blok Po Bloku 5B Rusava
Krásný Podzim 4 Rusava
Nově komentované:
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Zephyr 7c Poets

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (7)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy | Průvodce Pravý břeh | sedák - Rock Empire Nox vel. L |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1859 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2013 
 Ne, uniklo mi to. 
 1740 
 Sleduji jen Adama. 
 1804 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.