LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198823 cest
Nové přelezy:
Teamwork 8A
Xarandonga 7c
H 8a
La Nina Bo 8a
Mr. Magoo 7c+
Bonobo 7b+
Confession 8A
Planeta Na 8a
Brechstang 7C
Komilator 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na 25. ročník Pelikánova semináře

a na Kurz první pomoci a záchrany

smallLetošní Pelikánův seminář se bude konat ve dnech 24.-26.10.2014 v Teplických skalách, na zámečku Bischofstein.
Kurz první pomoci a záchrany (nejen) v horách 26.-28.10.2014.

Letošní Pelikánův seminář se bude konat ve dnech 24.-26.10.2014 v Teplických skalách, na zámečku Bischofstein, kde je možno pro účastníky zajistit ubytování i stravování.

Rámcový program semináře:


pátek 24.10. - příjezd účastníků, registrace
sobota 25.10. - registrace účastníků, celodenní odborný program, večer promítání z expedic
neděle 26.10. - dopoledne odborný program, v poledne zakončení semináře.

přihláška na stránkách ČHS

Akce je určena všem zájemcům o horskou medicínu a obdobná témata. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte a zašlete na info@horosvaz.cz přihlášku, ve které si můžete objednat i ubytování a stravování.

Přihláška včetně požadované rezervace ubytování a stravování je platná až po uhrazení příslušné částky na účet ČHS (vše naleznete v přihlášce). 

Účastnický poplatek činí 200,- Kč, aktivní účastníci (přednášející) mají účast zdarma. Nocleh se snídaní stojí 390,- Kč.

Přihlášky na semináři zasílejte prosím co nejdříve, nejpozději však do 30.9.2014.


poster


Pozvánka na kurz první pomoci a záchrany



Na seminář bude navazovat kurz první pomoci a záchrany, který pořádá Lékařská komise ČHS. Kurz je určen široké veřejnosti a bude se konat 26.-28.10. 2014 v Teplických skalách, na zámečku Bischofstein. Kurz povedou lektoři ČHS.

Cena kurzu je 3200,- Kč a jsou v ní obsaženy náklady na realizaci kurzu (příprava, skripta, odměny lektorů), ubytování a stravování účastníků.

přihláška na stránkách ČHS

Pokud máte o účast na kurzu zájem, pošlete vyplněnou přihlášku nejpozději 30.9.2014 na info@horosvaz.cz. Vaše přihláška bude platná až po uhrazení platby na účet ČHS.

Kurz je určen pro maximálně 20 osob, doporučujeme tedy s přihláškou neváhat.

poster




Kompletní pozvánky ke stažení zde:  25. Pelikánův seminář - celá pozvánka


Marťan   [úpravy] 17:13 11.09.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Ceuse
 Databáze cest:
Všechny cesty (189347)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Xarandonga 7c Cuenca
H 8a Cuenca
Eliminatoria2 7a Cuenca
La Nina Bonita 8a Olba
Cache Cache 6b+ Manikia
Nově komentované:
? 7- Priedhorie
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | Re: Mamlas | Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (22)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1661 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1747 
 Ne, uniklo mi to. 
 1506 
 Sleduji jen Adama. 
 1565 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.